Підмосковний маніяк вбивав дівчат "за вказівкою Люцифера"

31-річний чоловік по-звірячому вбивав молодих дівчат і забирав у них золоті прикраси та інші речі, навіть взуття.

Московський обласний суд розглядає справу про жорстоке вбивство трьох молодих дівчат, скоєне у Підмосков'ї.

Підсудний, 31-річний Андрій Суріков, на попередньому слідстві був визнаний неосудним. Якщо суд погодитися з висновками медичної експертизи, то на нього чекає лише примусове лікування в психіатричному стаціонарі.

За матеріалами справи, Суріков з травня по вересень 2008 року вбив трьох молодих дівчат. Діяв маніяк одним і тим самим способом: спочатку накидав на шию жертви мотузок і починав душити, а потім добивав ножем. На тілах дівчат були знайдені десятки колото-різаних ран.

Переконавшись, що жертва мертва, Суріков забирав золоті прикраси та інші речі, які були йому до вподоби – наприклад, кросівки.

Всі свої злочини Суріков скоював вдень. Першою жертвою вбивці стала 16-річна дівчина, яка відзначала з родичами свій день народження на дачі і пішла прогулятися з друзями. Додому вона вже не повернулася, її тіло знайшли наступного дня працівники міліції.

Потім маніяк вбив 22-річну студентку. Вона навчалася у філіалі гуманітарної академії, яка була розташована біля залізничної станції. Як розповів її чоловік, о 10:30 ранку дівчина зателефонувала йому, сказала, що скала іспит і попросила зустріти. Але він вирішив не під'їжджати на машині до академії, щоб не стояти в заторі на залізничному переїзді. Він попросив дружину саму перейти на інший бік залізниці.

Очікуючи, чоловік дзвонив їй багато разів, але телефон був вже вимкнений. Він організував пошуки, і наступного ранку знайшли її тіло.

Третьою жертвою Сурікова стала 20-річна медсестра, яку він убив просто в пансіонаті "Орбіта", де вона працювала.

На суді Суріков не заперечував свої злочини. На питання прокурора, чи здійснив він ті дії, які йому інкримінуються, він коротко відповів "так". За свідченнями Сурікова, які він давав на попередньому слідстві, свої жертви він вбивав за вказівкою Люцифера.

Родичі жертв маніяка виступають проти того, щоб його визнавали неосудним. За їхньої інформацією, одного разу Сурікова вже притягали до кримінальної відповідальності, але визнали неосудним і з лікарні він вийшов на волю.

Читайте також:

У Петербурзі судять невловимого педофіла "Ліфтера"

Підполковник міліції "випадково" застрелив снігоприбиральника

Серійного ґвалтівника-даішника спіймали на місці злочину

У Сімферополі паніка через маніяка, який вбив повію-каратистку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: