Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович наказав Могильову вчити українську мову

Янукович висловив невдоволення тим, що міністр внутрішніх справ оприлюднив свою доповідь під час наради російською мовою.

Президент Віктор Янукович доручив міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову за два місяці перейти на українську мову.

Про це він сказав під час наради з керівниками правоохоронних та інших державних органів у четвер 1 липня.

Янукович висловив невдоволення тим, що міністр внутрішніх справ оприлюднив свою доповідь під час наради російською мовою. "Даю вам два місяці, щоб перейти на українську мову", - сказав у зв’язку з цим президент.

Крім того, Янукович зазначив, що у вересні буде проведена ще одна нарада з питань боротьби зі злочинністю та наркотиками, і якщо керівники правоохоронних органів не нададуть конкретних пропозицій по цим питанням, будуть зроблені "жорсткі" висновки.

Зазначимо, у Верховній раді зареєстровано проект постанови про звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ.

Опозиція стверджує, що період керівництва Могильова міністерством характеризується провальними показниками боротьби із злочинністю, суттєвим згортанням відкритості, гуманізації та демократизації роботи органів внутрішніх справ, значним погіршенням стану захисту прав і свобод людини в Україні.

Читайте також:

Могильов пообіцяв саджати і білих, і червоних

Могильов вирішив скороти "невиправдано великий" апарат МВС

Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції