Маніяк Фрітцль назвав себе "природженим ґвалтівником"

Австрійський маніяк Йозеф Фрітцль вважає себе "природженим ґвалтівником".

Про це, як повідомляє лондонська The Times, йдеться в доповіді судового психіатра, яка потрапила до журналістів.

Зараз 73-річний Фрітцль знаходиться під слідством: його звинувачують у тому, що майже 24 роки він тримав в таємному підвалі власну дочку, яку постійно ґвалтував і яка народила йому семеро дітей. Троє дітей виховувалися в офіційній сім'ї маніяка, троє інших жили з матір'ю в підвалі, а ще одна дитина померла. Раніше в жовтні стало відомо, що психіатрична експертиза визнала Фрітцля винним і він зможе з'явитися перед судом.

Як пише в своїй доповіді доктор Адельхайд Кастнер, Фрітцль розповів їй, що, знаходячись багато років тому у в'язниці за зґвалтування, він відзначив у себе "схильність до зла". "Для людини, народженої бути ґвалтівником, мені вдалося порівняно довго стримувати себе", - додав злочинець.

Йдеться про період після 1967 року, коли Фрітцль був засуджений до в'язниці за жорстоке зґвалтування 24-річної жінки. Вийшовши на свободу, він знайшов "ідеальне рішення" для реалізації своїх хворобливих фантазій і пізніше, в 1984 році, замкнув дочку Елізабет в спеціально виритому і обладнаному підвалі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: