Собаки загризли на смерть господаря, який врятував їх від присипляння

У Словенії три бульмастифа загризли свого господаря і спровокували політичний скандал: опозиція зажадала відставки міністра сільського господарства.

Бульмастиф
Собака породи бульмастиф
У місті Любляна в Словенії три бульмастифа загризли на смерть свого 52-річного господаря, який не дав собак приспати після того, як вони покусали перехожого.

Чотири роки тому бульмастифи накинулися та серйозно поранили чоловіка, який проходив повз майданчика, де господар вигулював своїх вихованців. Після цього випадку собак відправили до притулку, де вони очікували на вирішення своєї долі.

Під час перебування в притулку один із псів напав на працівника, що годував його, і після цього випадку влада вирішила їх приспати. Але минулого червня їхньому господаря вдалося через суд повернути тварин собі. Судовий процес викликав запеклі суперечки у суспільстві про можливість утримання особливо небезпечних порід собак.

На початку лютого 2010 року врятовані собаки загризли на смерть свого господаря просто в саду його будинку. Поліція, яка приїхала на місце події, нічого не встигла зробити. Вже наступного дня собак приспали.

Після цього випадку опозиційна партія зажадала відставки міністра сільського господарства, оскільки він не зміг запобігти звільненню собак.

Читайте також:

Бездомні собаки напали на зоопарк у Софії і загризли 13 рідкісних тварин

Вперше в Україні людину ув’язнили за знущання з тварини

Пітбультерьєр погриз чотирьох людей у Кіровограді

На Полтавщині ротвейлер прокусив голову 5-річній дитині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: