Жінка забила чоловіка гострими туфлями до смерті

Сімейна трагедія сталася, коли п'яний чоловік відмовився підводитись з землі. Жінку, що вчинила вбивство засуджено до семи років колонії.

Молода жінка трьома ударами ноги, взутої в туфлю із загостреним носком убила чоловіка. Суд в Ульяновській області Росії засудив жінку до семи років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Як випливає з матеріалів справи, в один з серпневих днів 2008 року подружжя гуляло на весіллі сусіда. "Чоловік добре випив, і додому вони ледве дійшли", - пояснив старший помічник обласного прокурора Василь Зиму.

На вулиці сили його залишили і він заявив, що буде спати біля воріт. Чоловік ліг на траву, проте жінку це не влаштувало. Дружина намагалася вмовити чоловіка, проте це виявилося даремним - він вже міцно спав.

Розлючена дружина кілька разів ударила чоловіка в живіт ногою. На ній були туфлі з загостреним носками, а тому і трьох ударів вистачило, щоб заподіяти йому смертельні поранення.

"Всі сусіди в один голос говорять, що це була доволі благополучна, непитуща і працьовита сім'я", - розповів Зима. Тепер же, унаслідок трагедії, без батька і, фактично, без матері залишилася 4-річна дитина, яку віддадуть до дитячого будинку.

Читайте також:

В Криму вбили американця

На Рівненщині живцем спалили валютника

Бандити влаштували перестрілку в центрі Миколаєва

12-річному хлопчику загрожує 40 років тюрми за вбивство немовляти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: