Американський "доктор Смерть" навіть у відпустці шукав жертв для ампутації

Хірурга зі США Джаянта Пателя, який працював у Австралії, підозрюють у причетності до смерті 87 пацієнтів. Його вже визнали винним у вбивстві трьох людей.

Американського хірурга Джаянта Пателя, якого в Австралії прозвали "Доктор Смерть", визнали винним у вбивстві трьох пацієнтів і спричиненні тяжких тілесних ушкоджень четвертому. Міру покарання суд визначить у четвер.

Як підозрювали, доктор Патель несе пряму відповідальність за смерть 87 пацієнтів, а також за численні випадки занесення інфекції та медичні ускладнення.

За словами джерел у медичних колах, хірург робив ампутації з підозрілим ентузіазмом. Доходило до того, що він "навіть у вихідні дні та під час відпустки бродив коридорами лікарні у пошуках пацієнтів, які потребували ампутації".

"Лікарі - люди самовіддані, але це був інший випадок. Здавалося, ніби йому для гарного самопочуття був потрібний постійний приплив хворих, яким треба щось відрізати. Він брався навіть за пацієнтів, яких йому не доручали, або взагалі не потребували хірургічного втручання. Деякі санітарки ховали хворих, щоб ті не попалися йому в руки", - розповіла одна з колег Пателя.

Крім того, Патель ставив неправильні діагнози, а одного разу забув у черевній порожнині прооперованого ним пацієнта ножиці - вони стали причиною серйозних травм кишечнику хворого.

Одній з його пацієнток, 44-річній Мерлін Дейзі, довелося ампутувати частину лівої ноги: доктор "забув" про пацієнтку з гангреною ступні. Жінка пролежала в лікарні без нагляду багато днів, і була знайдена іншим лікарем на межі коми.

Ще одному пацієнтові доктора Джеймсу Едварду Філіпсу пощастило менше: він помер через п'ять днів після того, як доктор Патель вирізав йому частину стравоходу. Колеги Пателя відмовилися оперувати цього хворого, визнавши, що хірургічне втручання піддасть життя пацієнта небезпеці.

Суд присяжних у Верховному суді Брісбена визнав медика винним, вислухавши повідомлення звинувачення про непотрібні та невміло виконані операції, якими займався цей хірург. Присяжні ухвалили рішення після 50 годин дебатів.

Патель - громадянин США індійського походження, зараз йому 60 років. У 2003-2005 роках "доктор Смерть" очолював хірургічне відділення лікарні міста Бандаберг у штаті Квінсленд.

Тільки під час розслідування, з'ясувалося, що ще в 1984 році ліцензія Джаянта Пателя на медичну практику була заморожена, а в 2001 році взагалі анульована владою штату Нью-Йорк за лікарську помилку. Його персоною також займалася медична комісія штату Орегон.

Поліція заарештувала Пателя в 2008 році, після того як уряд Австралії розпочав процедуру його екстрадиції.

За повідомленнями австралійських ЗМІ, коли підсудного вивели, його дружина залишила будівлю суду в сльозах.

Читайте також:

Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

Нацистський лікар створив у Бразилії "місто близнюків"

Силіконовий скандал у Франції: тисячі жінок отримали браковані груди

Мешканці Херсону лікарі "помилково" відрізали грудь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: