Лікар-терапевт дитбудинку 30 років ґвалтував дітей-інвалідів

Швейцарець зізнався в тому, що протягом 30 років сексуально домагався дітей. За цей час він зґвалтував 122 дитини, у тому числі немовля.

Лікар-терапевт протягом трьох десятків років ґвалтував підлітків та юнаків з психічними і фізичними відхиленнями. Серед жертв збоченця опинилася навіть новонароджена дівчинка. Загальна кількість потерпілих сягнула 122 дітей.

54-річний громадянин Швейцарії зізнався в тому, що протягом багатьох років розбещував вихованців інтернатів і дитячих будинків, де він обіймав посади соцпрацівника.

За даними прокуратури, за 30 років його жертвами стали 122 дитини: підозрюваному інкримінують 114 випадків дій сексуального характеру відносно неповнолітніх, а також 8 епізодів домагань.

З 1982 року педофіл встиг попрацювати на посаді лікаря-терапевта в дев'яти закладах соціальної сфери, сім з яких знаходяться під Берном, а один з інтернатів розташований навіть не у Швейцарії, а в Німеччині.

Розслідування почалося після того, як на соцпрацівника поскаржилися двоє з постраждалих. Але до цього моменту в руки поліції потрапили вже фотографії і відеозаписи сексуальних наруг ескулапа.

"Одне з головних питань слідства - яким чином такі масштабні (випадки) домагання могли так довго залишатися непоміченими", - заявила глава слідчого відділення поліції Берна Габріель Берже.

Дивно й те, що в 2003 році підозрюваний вже перебував під слідством за підозрою в розпусних діях. Тоді на соціального працівника поскаржилася 13-річна дівчинка-інвалід. Проте справу закрили через суперечності в показаннях свідків. Тепер поліція має намір повернутися до цього кримінального епізоду знову.

Заарештували педофіла-соцпрацівника у квітні 2010 року, коли в поліцію звернулися батьки двох юнаків-інвалідів, що живуть в інтернаті під Берном. Постраждалі розповіли дорослим, що мали сексуальний контакт з підозрюваним.

Після арешту соцпрацівник став активно співпрацювати зі слідством, і до теперішнього часу виявлено десятки кримінальних епізодів. Більшість жертв збоченця є хлопчиками, проте іноді він ґвалтував і дівчаток. Всі жертви мали психічні відхилення, а деякі і фізично відрізнялися від своїх однолітків. 42 потерпілих на момент злочину вже досягли повноліття.

Як стверджують слідчі, підозрюваний скоював розпусні дії навіть у відношенні дітей деяких своїх колег, а найменшій дівчинці на момент наруги виповнився лише один рік.

Встановлено, що розпусник доторкався до статевих органів жертв, а також примушував їх до орального сексу.

За словами підозрюваного, іноді він здійснював декілька зґвалтувань на день. А у вісімнадцяти епізодах він знімав те, що відбувається на відеокамеру і робив фотографії. Втім, в поліції вважають, що ці відеоматеріали злочинець робив лише для себе і в інтернеті вони не поширювалися.

Додамо, що у більшості епізодів немає ніякої можливості залучити злочинця до кримінальної відповідальності за давністю років, однак заарештованому все-таки можна буде інкримінувати 33 випадки наруги.

Читайте також:

Хтивий черкаський бізнесмен-педофіл роками ґвалтував дітей, знімаючи все на камеру

Банда ґвалтівників зі школяром на чолі по-звірячому катувала жертв ножами та кислотою

Нудьгуючи за чоловіком, депресивна мати застрелила дітей за балакучість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: