У Криму волоцюга вбив свого коханця милицею

Один із коханців зажадав від іншого вдатися до любовних утіх, а той не погоджувався. Виникла сварка, яка переросла в бійку і закінчилася вбивством.

У Сімферополі один волоцюга вбив іншого милицею. Бездомні були нетрадиційної сексуальної орієнтації і жили разом.

Як виявилося, старший коханець зажадав від молодшого вдатися до любовних утіх в незвичайному місці, а той не погоджувався. Виникла сварка, яка переросла в бійку.

Потерпілому наносилися удари милицею в область носа. Навіть коли літній коханець, захлинаючись кров'ю, впав, хлопець і далі бив його.

Правоохоронці з'ясували, що хлопець займався жебрацтвом на вокзалі. Він з'явився на півострові недавно, і одразу прилучився до старожилів Сімферополя, який вже давно жив на вокзалі.

Чоловіки поселилися під мостом разом і заробляли жебрацтвом. Про їхню нетрадиційну сексуальної орієнтації знали на вокзалі все: від жебраки до двірника.

Вбивцю міліціонери затримали наступного дня. Виявилося, що хлопець з Хмельницького, йому 17 років, має батьків, від яких уже вісім разів тікав. Його розшукували як безвісти зниклого. Підозрюваний є інвалідом 1 групи з психічного захворювання.

Наразі він проходить стаціонарну експертизу в психіатричній лікарні.

Читайте також:

Вітчим убив пасинка за секс-пропозицію та відрізав йому член

У Краснодарі спіймали вбивцю геїв, який втік з подвір'я суду

Колишній зек не зрозумів "чоловічого кохання" і жорстоко вбив залицяльника

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: