Загадку особистості Шекспіра розгадають вже найближчими місяцями

Загадка особистості видатного англійського драматурга Уїльяма Шекспіра може бути розгадана вже до кінця цього року.

Община церкви Святої Марії в місті Уоріке дала згоду на дослідження могили середньовічного письменника Фулка Гревілла. Що може розставити всі крапки над "і", щодо авторства творів, які зараз вважаються шекспірівськими. 

Проведені нещодавно дослідження саркофага Гревілла, що знаходиться в цій церкві, показали, що усередині нього знаходяться три предмети, схожі на коробки. Фахівці не виключають, що в них зберігаються рукописи, принаймні, одного з творів Шекспіра.

Нагадаємо, Фулк Гревілл був сучасником генія і деякі фахівці вважають саме його автором деяких п'єс і сонетів, які приписуються великому англійському бардові. Відомо, що Гревілл і Шекспір жили в Лондоні на одній вулиці, мали спільних літературних друзів. У записах Гревілла також є дивний параграф, в якому він називає себе "майстром Шекспіра". Гревілл також був вхожий в найближче коло англійської королеви Єлизавети I і був в таємному товаристві розенкрейців.

Що стосується Шекспіра, то досі в світовій філологічній і історичній науці немає поки, як незаперечних доказів на користь його реального фізичного існування, так і того, що він є вигаданою письменницькою особою. Проте вже в поточному році можуть бути знайдені важливі свідоцтва здатні вирішити одну з найзагадковіших літературних дилем. Перед смертю Гревілл розпорядився поховати з собою три рукописи. Одна з них - п'єса "Антоній і Клеопатра", автором якої традиційно вважається Шекспір.

Читайте також:

Науковці засумнівалися в достовірності портрета Шекспіра

Шекспір дописав "Дон Кіхота"

П'єси Шекспіра видали у коміксах манга

Beatles випередили Шекспіра!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: