- Де каблучка? –В ...

У прямій кишці жінка сховала діамантову каблучку. Дорогоцінність настільки припала їй до душі, що вона не відчувала жодного дискомфорту.

Увечері в одному з міських барів м. Миколаєва відпочивали двоє місцевих красунь. Незабаром до них підсіли громадяни Індії. Один із них непогано розмовляв російською, другий - не розумів жодного слова, втім всі порозумілися.  

До закриття закладу компанія дуже весело проводила час.  Продовжити вдалу гулянку індус запропонував у нього на квартирі.  Дівчата без роздумів погодилися. Будучи в захваті від української дівчини, один із іноземців почав хизуватися дорогоцінною каблучкою, прикрашеною купою діамантів.

Вражена дівчина розглядала перстень та, немов зачарована, попрямувала з ним до ванної кімнати. Коли ж вийшла, іноземець занепокоївся долею свого персня. Дівчина щиро відповіла, що не знає, де прикраса.

Індус відразу звернувся до міліції. Правоохоронці ретельно обшукали квартиру, втім каблучки так і не знайшли. Затриману доправили до лікарні, де після проведення рентгену виявили перстень з діамантами у прямій кишці. Приблизна вартість каблучки – дві, дві з половиною тисячі доларів.

Зараз дівчина кається у скоєному. Каже, якби не спиртне, ніколи б до такого не додумалася. Втім ступінь її провини з’ясовуватиме суд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: