Педофіл-натурник ґвалтував 8-річного хлопчика "на славу Крішні"

59-річний педофіл після звільнення з в'язниці влаштувався на роботу натурником і знайшов собі нову жертву.

Суд підмосковного міста Коломни виніс вирок педофілу-рецидивісту, який упродовж тривалого часу ґвалтував 8-річного хлопчика, який проживав з ним у комунальній квартирі. Розпусник виявився шанувальником індуїзму і присвячував свої дії богу Крішні.

За даними прокуратури, у вересні минулого року 59-річний В'ячеслав Степанов прибув до Коломни і оселився в одній з кімнат комунальної квартири на вулиці Партизан. Сусідам він представився Святославом Троїцьким, колишнім спортсменом і скульптором.Сам він працював натурником у Художньому інституту імені Строганова у Москві.

Одного разу він запропонував своїм сусідам по кімнаті наглядати за їхнім малолітнім сином. У Степанова було багато дисків з фільмами і боксерські рукавички, тому другокласник став часто приходити до нього в гості. Під час таких візитів педофіл усіляко морочив голову дитині, розповідаючи про давньогрецькі обряди "посвячення хлопчика в чоловіки".

Він показував дитині порнографічне відео і паралельно схиляв хлопчика до орального сексу. За півтора місяця хлопчик пройшов "обряд посвячення" 9 разів, за що "у винагороду" отримував шоколадки.

Запідозривши недобре, батько хлопчика зміг з'ясувати у сина, що діється в кімнаті "скульптора" і звернувся до міліції.

Того ж дня педофіла заарештували та порушили кримінальну справу. Оскільки документів у Степанова не виявилося, його особа встановлювали за допомогою дактилоскопічної експертизи.

З'ясувалося, що Степанов раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини, провів у місцях позбавлення волі в цілому близько 20 років. Після останнього звільнення він влаштувався на роботу натурником.

Коли відпиратися було марно, збоченець пояснив, що вірує в бога Крішну і присвячує свої дії йому.

За висновком судово-психіатричної експертизи, його пізнання в області індуїстського вчення поверхові, аміркування на ці теми слід розцінювати як виправдання своїх вчинків. Експерти встановили, що підсудний яких-небудь психічним розладом не страждає, і визнали його осудним.

За сукупністю скоєних злочинів суд засудив В'ячеслава Степанова до 15 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

Читайте також:

Канібал з'їв мозок дитини, щоб вилікуватися від епілепсії

Режисер із США ґвалтував 5 своїх дочок, щоб "зберегти рід людський"

Скандал в Росії: суд відпустив педофіла за "позитивні характеристики з роботи"

"Психіатр"-гіпнотизер ґвалтував клієнток і знімав це на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: