Піднято десять цистерн

У зоні катастрофи на Львівщині тривають роботи з підняття і транспортування цистерн із фосфором. В лікарнях продовжують перебувати 174 постраждалих.

Підняття цистерни
УНІАН
Наразі завершують підготовчі роботи вже на дев'ятій цистерні.

У зоні катастрофи на Львівщині тривають роботи з підняття і транспортування цистерн з жовтим фосфором. 

Як передає УНІАН, станом на ранок 23 липня обстановка в зоні аварії знаходиться під повним контролем. Проводяться роботи з підняття і транспортування цистерн з жовтим фосфором. Піднято і завантажено на залізничні платформи 10 цистерн. Готова до підняття цистерна №12.

Повністю відновлено пошкоджену ділянку залізничної колії на одному напрямку руху, ведуться роботи з відновлення колії на другому напрямку руху. Укладено 18 метрів тимчасової колії для забезпечення роботи кранів.

Цілодобово підтримується подача пожежної піни на пошкоджені цистерни та забруднену фосфором територію.
За результатами моніторингу довкілля (повітря, води, ґрунту, продуктів рослинництва), відхилень від діючих нормативів не виявлено. 

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах Львівської області знаходиться 174 особи, з них 46 дітей та 14 рятувальників, які брали безпосередньо участь у гасінні пожежі, їх стан задовільний. Тяжкохворих немає. 

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 604 особи та 90 одиниць техніки. 

Управління ліквідацією наслідків аварії здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з міністром з питань надзвичайних ситуацій Нестором Шуфричем.
 
Продовжує роботу урядова комісія, яку очолює віце-прем`єр-міністр України Олександр Кузьмук.
 

Дніпропетровська область 21 липня спрямувала рятувальників і токсикологів для участі в ліквідації наслідків аварії поїзда з жовтим фосфором у Львівській області. 

Про це сказано в повідомленні прес-служби обласної державної адміністрації, на яке посилаються Українські Новини. 

За повідомленням, спрямовано 3 одиниці спецтехніки й 40 рятувальників обласного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, з яких 20 входять до спеціалізованого підрозділу хімічного захисту. 

Працівники МНС дезактивують активні речовини на костюмах своїх колег
УНІАН
Ліквідовувати наслідки аварії допоможуть дніпропетровські спеціалісти.

"Крім того, на місце аварії виїхав головний санітарний лікар Дніпропетровської області Сергій Риженко й токсикологи облСЕС для проведення моніторингу епідемситуації в Буському та прилеглих до нього районах і надання методичної й практичної допомоги на місці", - сказано в повідомленні. 

Управління ліквідацією наслідків аварії здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з міністром МНС Нестором Шуфричем. 

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 17 липня для розслідування причин аварії з вантажним потягом, ліквідації її наслідків та надання допомоги потерпілим створено урядову комісію, яку очолює віце-прем`єр-міністр України Олександр Кузьмук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: