Вчителька довела учня до самогубства, виганяючи з нього "злих духів"

14-річний школяр наклав на себе руки після того, як вчителька намагалася "вижити" його з класу.

У селі Черкех в Якутії 2 вересня 14-річний Ігор попрощався з батьками і відправився до школи, але по дорозі завернув до лісу. Через кілька днів тіло хлопчика знайшли в закинутому сараї.

Не витримавши конфлікту зі шкільною вчителькою, Ігор наклав на себе руки.

У Ігоря були серйозні проблеми зі здоров'ям, тому у свої 14 років він вчився лише в 6-му класі. Всі розуміли, що хлопчику важко дається навчання і йшли йому на поступки.

Так тривало, поки минулого року клас, де навчався Ігор, не об'єднали з паралельним. Нова вчителька не злюбила хлопчика і не хотіла його бачити серед своїх учнів. Спокійне життя для дитини закінчилася, його почали буквально переслідувати.

Наприкінці минулого навчального року на стіл директора школи ляг лист з вимогою прибрати Ігоря з класу. Його підписали за вказівкою вчительки нові однокласники Ігоря.

Крім того, педагог, запросила до школи "цілителя", який проводив індивідуальні сеанси з учнями. Цей екстрасенс і визначив, що в дитини вселився "злий дух", якого необхідно вигнати.

У перші дні навчального року Ігор, якого вже не чекали в класі, вирішив покінчити з життям. І по дорозі до школи звернув до лісу.

Читайте також:

Пенсіонер не виніс новорічних свят і наклав на себе руки

У Росії під час ритуалу з вигнання духів померла дитина

Під час окультного обряду чоловік закопався у землю і задихнувся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: