Втративши прототип iPhone, співробітник китайської компанії покінчив із собою

До цього випадку була лише неофіційна інформація щодо планів випуску нового покоління iPhone, і заяви представників Foxconn стали її першим офіційним підтвердженням.

Двадцятип'ятирічний співробітник Foxconn, одного з головних підрядників американської компанії Apple, на днях покінчив із собою через те, що мав необережність втратити прототип iPhone четвертого покоління.

Молодий співробітник китайської компанії віз шістнадцять прототипів на розгляд замовнику. Помітивши пропажу однієї трубки, він для початку перевірив чи не забув її на фабриці, а потім повідомив про пропажу керівництву, за що серйозно поплатився.

Його квартира була перевернута догори дном службою безпеки Foxconn, а сам кур'єр був спочатку затриманий, але незабаром випущений під підписку про невиїзд.

Не витримавши натиску з боку компанії-роботодавця і влади, молодий чоловік вирішив покінчити з життям. Також він, напевно, вважав, що тільки смерть зможе очистити його брудну тепер репутацію. У підсумку він вистрибнув з вікна.

Офіційні представники компанії Foxconn принесли співчуття родині та близьким загиблого і пообіцяли повідомити щодо результатів розслідування.

До того в мережі була лише неофіційна інформація щодо планів випуску нового покоління iPhone, і заяви представників Foxconn щодо загибелі свого співробітника стали її першим офіційним підтвердженням.

Читайте також:

Незважаючи на кризу, прибуток Apple збільшується

У Японії через кризу масово звільняють роботів

Google краде ідеї в Apple

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: