Відомий актор зарубав свою матір масонським мечем, цитуючи Біблію

У Нью-Йорку відомий актор Майкл Бреа, який також входить до однієї з масонських сект, через не покору матері "покаїтися", зарубав її масонським мечем.

У Нью-Йорку поліція США затримала відомого актора, виконавця ролі у фільмі "Крок вперед 3D", Майкла Бреа, який зарубав мечем власну 55-річну матір. Відомо, що знавіснілий кіноактор, що входив в одну з масонських сект, в момент розправи цитував Біблію.

До рук поліцейських потрапив 31-річний актор Майкл Бреа, відомий, зокрема, за зйомками у серіалі "Страшненька Бетті". Як знаряддя вбивства він використовував церемоніальний масонський меч.

Страшний злочин було скоєно в Брукліні в ніч на вівторок, 23 листопада. Сусіди, подзвонили в поліцію о 1:12, розповіли про страшні жіночі крик, які доносилися з квартири сім'ї Бреа. Жіночі крики перемежовувалися акторськими декламаціями, причому чоловічий голос читав уривки з Біблії.

За словами сусіда Грега Клера, який живе поверхом нижче, під час вбивства Бреа повторював, немов духовний пастир в монастирі або один з персонажів фільму Квентіна Тарантіно "Кримінальне чтиво": "Покайся! Покайся! Покайся!" Майкл також голосно запитував матір, чи вірить вона в Господа Нашого, Ісуса Христа. А жінка у відповідь тільки кричала: "Допоможіть!"

Іншому сусідові запам'яталося, що Майкл закликав Великого Архітектора Всесвіту - так масони називають між собою творця всього сущого. За словами сусідів Вернел Бента і його матері Філліс, Майкл також згадував у своїх "повчаннях" Єрусалим і пророка Мойсея.

Поліцейські прибули на місце трагедії вже через кілька хвилин, однак через закриті двері долинали лише духовні повчання Майкла, а звуків боротьби не було чутно. У цей момент сусід повідомив правоохоронцям, що бачить стікаючу на підвіконня кров. Переконавшись у цьому, поліцейські пішли на штурм квартири і вибили вхідні двері.

Майкла Бреа полісмени застали з Біблією в руках. При цьому він чинив їм опір, так що міліції довелося застосувати електрошокер. Потім актора доставили в лікарню округу Кінгс для проведення психіатричної експертизи.

Також на місці злочину знайдено церемоніальний масонський меч завдовжки близько трьох футів (91 сантиметр). За деякими даними, перед затриманням злочинець розмахував клинком, і тому поліція не зважилася діяти швидко.

Як розповів комісар поліції Рей Келлі, в таких екстраординарних випадках правоохоронці зазвичай викликають на місце бригаду рятувальників, серед яких є психологи. Це дозволяє виробити вірну стратегію для переговорів зі злочинцем і знешкодження його.

Проте свідки вважають, що зволікання поліції зіграло фатальну роль. "Я почув стогін, а потім настала тиша, - розповідає батько Грега, Клінтон Клер. - Вони (поліцейські) тупцювали біля дверей 45 хвилин. Я думаю, жінка була б жива, якщо б вони діяли швидше".

За словами Клінтона, поліцейські поцікавилися, чи є у нього запасний ключ від квартири Бреа, а потім стали чекати рятувальників, які допомогли зламати їм двері приблизно в 2:20. У ванній поліцейські застали страшну сцену - тіло жінки застигло в колінопреклонної позі, а на голові жертви виднілися страшні рани.

Зазначимо, що Майкл Бреа був масоном нижчого ступеня. Це морально-етичний рух, що йде корінням в іудаїзм і християнство, теж ґрунтується на ідеї морального самовдосконалення.

Читайте також:

Джин наказав чоловікові зарізати п’ятирічного хлопчика в Криму

У США 18-річний слухач проповіді розстріляв двох місіонерів

На Львівщині рекетири забили до смерті глухонімого продавця ікон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: