Володимиру Горбуліну виповнилося 80 років

Політик, аналітик, ракетобудівник, поет сьогодні відзначає своє 80-річчя. Володимир Горбулін входив до кола впливових людей України ще при Кучмі, залишився таким і при Ющенкові.

Свого часу Володимира Горбуліна називали тінню президента Кучми. Але він себе волів би називати тінню батька принца Гамлета – вона була добре поінформована та мала здоровий глузд. Він - один з найвпливовіших осіб держави. У вітчизняну політику прийшов  разом з Леонідом Кучмою,  давнім соратником по АКБ "Південний".

Досвідчений аналітик  і знавець геополітики знайшов собі застосування вже і за нової влади - на посаді секретаря РНБО. До того він вже очолював цю структуру і вважає цей пост найвдалішим у житті. 

“Мені вдалося створити  такий  дуже міцний фундамент  того що зветься системою  управління національною безпекою”,- оцінює свою роботу Володимир Горбулін.

Він передбачав газову, молочну, м’ясну війни з Росією. Знав, що газ використовуватимуть як політичний інструмент, але про таке  лицемірство і подумати не міг.  Він упорядкував експорт озброєння, фактично, під власне ручне управління взяв феодосійські антинатовські виступи під час спільних навчань вояків.

А в душі Володимир Горбулін - поет. Ракетобудівник, котрий писав вірші. Нині Володимир Горбулін пише  книжку спогадів. За традицією,  незлим-тихим словом  згадає там  і себе. А  всім трьом gрезидентам України обіцяє неприємний сюрприз. Щодо іменинних сюрпризів для себе – невибагливий і хоче, щоб “Україна стала заможною і багатою державою”.

Читайте також:

Горбулін очолив Інститут проблем національної безпеки

Секретарі РНБО захищають міністрів

Василю Лановому виповнилося 75 років

ВідеоВолодимиру Горбуліну виповнилося 80 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: