Володимиру Горбуліну виповнилося 80 років

Політик, аналітик, ракетобудівник, поет сьогодні відзначає своє 80-річчя. Володимир Горбулін входив до кола впливових людей України ще при Кучмі, залишився таким і при Ющенкові.

Свого часу Володимира Горбуліна називали тінню президента Кучми. Але він себе волів би називати тінню батька принца Гамлета – вона була добре поінформована та мала здоровий глузд. Він - один з найвпливовіших осіб держави. У вітчизняну політику прийшов  разом з Леонідом Кучмою,  давнім соратником по АКБ "Південний".

Досвідчений аналітик  і знавець геополітики знайшов собі застосування вже і за нової влади - на посаді секретаря РНБО. До того він вже очолював цю структуру і вважає цей пост найвдалішим у житті. 

“Мені вдалося створити  такий  дуже міцний фундамент  того що зветься системою  управління національною безпекою”,- оцінює свою роботу Володимир Горбулін.

Він передбачав газову, молочну, м’ясну війни з Росією. Знав, що газ використовуватимуть як політичний інструмент, але про таке  лицемірство і подумати не міг.  Він упорядкував експорт озброєння, фактично, під власне ручне управління взяв феодосійські антинатовські виступи під час спільних навчань вояків.

А в душі Володимир Горбулін - поет. Ракетобудівник, котрий писав вірші. Нині Володимир Горбулін пише  книжку спогадів. За традицією,  незлим-тихим словом  згадає там  і себе. А  всім трьом gрезидентам України обіцяє неприємний сюрприз. Щодо іменинних сюрпризів для себе – невибагливий і хоче, щоб “Україна стала заможною і багатою державою”.

Читайте також:

Горбулін очолив Інститут проблем національної безпеки

Секретарі РНБО захищають міністрів

Василю Лановому виповнилося 75 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: