Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість користувачів Інтернету в Україні досягла європейського рівня

Кількість українських користувачів Інтернету збільшилася до 25 млн осіб (54% населення). Проникнення Інтернету в Україні перевищило середній показник у Європі.

Розмір української аудиторії користувачів Інтернету (унікальні браузери, котрі здійснили більше одного перегляду сторінки (хіта) за поточний місяць + браузери, які проглядали сторінки в цьому і в минулому місяці) у березні збільшився на 34,5%, порівняно з лютим - до 24,8 млн. чоловік (54% усього населення).

Проникнення Інтернету в Україні перевищило середній показник у Європі – 52%.

Такі результати наводяться в звіті українського порталу Bigmir)net "Глобальна статистика українського Інтернету" за березень 2010 р.

Згідно зі звітом, таке зростання зумовлене використанням нової географічної бази IP-адрес, яка дозволила точніше визначити кількість користувачів УАнету.

Географічно, як і раніше, лідирує київський регіон. Його частка серед користувачів склала 58,02% від загальної аудиторії.

Далі, в порядку убування, йдуть такі регіони: Донецьк, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Крим, Луганськ. Їхня сумарна частка становить 29,64%. На решту регіонів припадає 11,62%. Слід зазначити, що всі користувачі, провайдером яких є ”Укртелеком”, відносяться до київського регіону.

У Житомирського та Івано-Франківского регіонів - найменша активність - усього 0,17% і 0,22% відповідно, у Чернівецького регіону - 0,33%.

Загальний час, проведений українськими користувачами Інтернету в глобальній мережі в березні 2010 р., склав понад 3,844 млрд. хвилин, що на 1,01% менше, ніж попереднього місяця.

Нагадаємо, кількість користувачів у Росії зросла до 43 млн осіб (37% населення країни).

За даними Internet World Stats, у 2009 році Інтернетом користувалися 52% населення Європи і 74% - США і Канади. В цілому у світі Інтернетом користуються 24% людей.

Читайте також:

Уряд оголосив 2011 роком інновацій

ФБР: українські хакери стали більш небезпечними за російських

Рейтинг Інтернет-запитів: українців цікавить "кількість ідіотів у Росії"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції