Луценко пояснив, чим українці відрізняються від росіян

Юрій Луценко вважає Україну "країною рабів-утікачів", а Росію - країною людей, які на колінах стоять перед іконою Москви і царя-батюшки.

Лідер Народної самообоорони, екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко пояснив, в чому він бачить різницю між Україною та Росією та громадянами цих двох країн.

"Росіяни - в силу своєї географії, історії, величезності - головним вважають державу. Нехай у росіянина дах тече в будинку, корова недоєна, коза померла, діти недоїли, але він знає, що Москва - Третій Рим, а четвертому не бувати. І він на колінах стоїть перед іконою, молиться на Москву і царя-батюшку і держава, яка - єдина! - здатне його захистити", - вважає Луценко.

Україну ж колишній глава МВС назвав "країною рабів-утікачів".

"Від царя, короля, князя, дружини і будь-якого свавілля. Тут якщо родина працює добре, то, не залежно від держави, вона виживе. Головне, щоб ніхто не заважав. Тому головна цінність - свобода", - розповів Луценко.

Він також додав, що "країна, в якій за один день можна побачити пам'ятник Бандері та пам'ятник Катерині II - це дуже цікава країна".

Читайте також:

Луценко визнав, що з нього "хріновий" опозиціонер

Луценко: повернення кучмізму підірве Україну

Московський патріархат претендує на Софію Київську

Росія скасувала "чорні списки" для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: