Чоловік помер в обіймах російської повії-садистки

58-річний чоловік помер в обіймах росіянки-садистки та її помічниці. Дружина померлого здивована: протягом всього життя чоловік не цікавився садо-мазо.

Робін Мортимер
dailymail.co.uk
Робін Мортимер
Британський спортсмен помер після садо-мазохістського сексу з повією-росіянкою, яку називають "найбільшою збоченкою в Європі".

58-річний Робін Мортимер помер після "інтенсивного відпочинку" з двома повіями, одна з яких називає себе "пані Лукрецією" та її помічниці "пані Юни" на їхній дачі, розташованій неподалік від Брехта (Бельгія).

Лукреція
dailymail.co.uk
Лукреція
Дві жінки, веб-сайт яких стверджує, що вони - найкращі спеціалістки по "гострому болю", викликали "швидку", коли помітили, що клієнтові стало погано.

46-річна Лукреція, чиє справжнє ім'я не називається (відомо лише, що її звати Іра Д. В.) та 37-річна Юна були заарештовані і звинувачені в нападі і побитті що призвели до смерті, без наміру убити.

Жінки заперечують свою провину, кажучи, що клієнт сам прийшов до них. Крім того - клієнта попередили, що сесія може тривати від однієї години до трьох днів.

Саме бажання "відтягти" кінець сесії, мабуть, і згубило Мортимера. Лікарі кажуть, що йому вкололи забагато знеболювального, щоб він витерпів всі сексуальні тортури.

Рідні Мортимера не вірять узагалі, що він міг просто померти, оскільки чоловік був спортсменом і мав здоровий організм. Вдова Мортимера навіть заявила, що чоловік ніколи не любив садо-мазо.

Як би там не було, повій очікує гучний процес, чому дуже раді сусіди росіянки. Вони кажуть, що з того часу, як Лукреція почала проводити сесії у своєму садочку, дітей страшно випускати з дому.

Читайте також:

18-річна повія розповіла про інтим з гравцями збірної Франції

Одесит убив молотком 50-річну повію, яка вимагала від нього сексу

У Сімферополі паніка через маніяка, який вбив повію-каратистку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: