Індійські лікарі врятували хлопчика, якого наскрізь пробило арматурою

Металевий стрижень пройшов крізь усе тіло хлопчика. Лікарям вдалося врятувати життя дитини.

Лікарям індійського міста Ранчи вдалося врятувати життя дитині, яка впала з четвертого поверху і напоролася на будівельну арматуру.

П'ятирічний Кумар Міхир захопився грою і зірвався вниз. Правим боком хлопчик напоровся на сталеву арматуру, що пройшла наскрізь і вийшла зліва. Міхира доставили в лікарню у важкому стані. Проте, провівши тригодинну операцію, лікарі врятували життя хлопчика.

"Життя Міхира поза небезпекою, все його життєво важливі органи функціонують нормально. Швидше за все, він буде виписаний через тиждень", - сказав хірург Сандіп Агарвал, що оперував дитину. Лікарям довелося видалити чужорідне тіло, провести операцію на пошкодженій печінці, жовчному міхурі, кишечнику, промити черевну порожнину. "Це диво, - сказав батько хлопчика Аруна Кумара. За його словами, лікарі подарували його синові друге життя.

Не менш дивний випадок стався в грудні минулого року в у Техасі. Американським лікаркам удалося врятувати життя дитині, в якого в результаті аварії голова відокремилася від тулуба.

Під час ДТП дев'ятирічний Джордан Тейлор був пристебнутий до сидіння ременем безпеки. При зіткненні його голова різко зрушила вперед по відношенню до шиї, що повністю розірвало з'єднання черепа з хребтом. Завдяки щасливому випадку спинний мозок Джордана залишився неушкодженим.

Хлопчик був доставлений в лікарню, де бригада нейрохірургів відновила з'єднання черепа і хребта за допомогою титанових рейок і пластини. За оцінками лікарів, у дитини було не більше 1-2% шансів на виживання. Деякий час йому довелося носити громіздку ортопедичну конструкцію, що фіксує голову. Коли вона була знята, хлопчик знову зміг вільно ходити.

Читайте також:

П'яний міліціонер відрубав руку товаришеві по службі

В Криму бик затоптав пастуха

Жінка побила та покусала трирічного сина до смерті

Під час бунту малолітні в’язні вирвали серце у вчителя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: