Ізраїльські археологи знайшли фрагмент 3700-річної фортеці

У Старому місті Єрусалиму була виявлена 3700-річна масивна стіна заввишки 8 метрів, складена з величезних валунів вапняку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Ізраїльські археологи виявили фрагмент найдавнішої стіни, яка близько 3700 років тому була частиною масивного форту, усередині якого було розташовано місто. Надалі на місці цього захищеного міста виріс Єрусалим. Про унікальну знахідку повідомило ізраїльське Управління по античних дослідженнях.

За словами археологів древня фортеця мала все необхідне для життя, там навіть було власне джерело, яке задовольняло потреби людей у воді. Проте, пізніше місто і фортеця все-таки стали жертвами мародерів.

Відкриття фрагмента стіни являє собою першу значну археологічну знахідку побудовану ще до існування Єрусалиму як такого. Розквіт цього міста припав на рубіж століть і період правління царя Ірода. Артефакти цього періоду сучасні ізраїльські археологи знаходять досить часто - тут є і фрагменти будов і бронзові чаші і глиняне начиння.

За словами Ронні Рейху, археолога з Університету міста Хайфа як показали дослідження, невелика частина знайденої стіни була виявлена археологами ще в 1909 році, проте лише зараз вченим вдалося виявити цілісний 24-метровий фрагмент, причому ізраїльські фахівці вважають, що подальші дослідження в цьому регіоні допоможуть знайти і інші частини древнього укріпленого форту.

У Управлінні по античних дослідженнях говорять, що вже завтра стіна буде доступна для загального огляду.

Читайте також:

Археологи знайшли древні будівлі Середнього царства

У річці Німеччини "всплив" фрагмент 2000-річної статуї імператора Августа

Єгиптяни порахували, коли святкувати день народження піраміди Хеопса

Почалися нові розкопки поховання теракотового війська в Китаї

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: