Кіра Муратова отримала гран-прі "Кіношоку"

Приз за найкращу режисуру дістався Арутюну Хачатряну з Вірменії, який зняв фільм "Кордон". Премію за найкращий сценарій отримав Іраклій Квірікадзе.

Гран-прі "Золота лоза" 18-го Відкритого фестивалю кіно країн СНД, Латвії, Литви й Естонії "Кіношок", який проходив з 13 по 20 вересня в Анапі, отримала картина Кіри Муратової "Мелодія для шарманки".

В Анапі в неділю, 20 вересня, відбулася церемонія закриття XVIII Відкритого кінофестивалю країн СНД, Латвії, Литви й Естонії "Кіношок". Гран-прі "Золота лоза" було присуджено українському режисеру Кірі Муратовій за картину "Мелодія для шарманки", повідомляється на сайті заходу.

Приз за найкращу режисуру дістався Арутюну Хачатряну з Вірменії, який зняв фільм "Кордон". Премію за найкращий сценарій отримав Іраклій Квірікадзе, який взяв участь у створенні грузинської картини "Метеоідіот". Крім того, цей фільм удостоївся призу імені Княжинського, яким відзначається найкраща операторська робота. Лауреатами в цій номінації стали Вальтер Ван ден Енді (Walther van den Ende, Бельгія) і Міхо Квірікадзе.

Найкращою актрисою була визнана росіянка Ірина Агейкіна, яка зіграла в стрічці "Пісні південних морів" (спільне виробництво Росії, Казахстану, Німеччини та Франції). Премію за найкращу чоловічу роль журі присудило російському актору Володимиру Кузнєцову, який знявся в картині "З чорного ходу" (Росія).

Перше місце в конкурсі глядацьких симпатій "ТБ-шок" посіла стрічка узбецького режисера Мірмаксуда Ахунова "Містер Ікс".

Нагадаємо, фільм "Мелодія для шарманки" вже здобув кілька призів на Московському міжнародному кінофестивалі в червні 2009 року. Стрічка взяла приз у категорії "Найкраща жіноча роль", приз Міжнародної федерації кіноклубів за найкращий фільм конкурсної програми і приз журі ФІПРЕССІ.

Українська прем'єра фільму "Мелодія для шарманки" запланована на жовтень 2009 року.

Читайте також:

Рената Літвінова виручила Кіру Муратову

Кіра Муратова закінчила "Шарманку"

Кіра Муратова знімає новий фільм

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: