Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опозиція: Голодомор визнали геноцидом 143 країни

Відповідно до міжнародного права, завдяки ухвалі українського суду 143 держави визнали злочин геноциду в Україні, в тому числі і Росія.

Міжнародне співтовариство визнало Голодомор геноцидом завдяки ухвалі українського суду, а через механізми міжнародного права це автоматично визнано 143 країнами світу.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів Валентин Наливайченко, голова політради "Нашої України", колишній голова Служби безпеки.

"Після того як український суд завершив розслідування, врахував всі матеріали незалежних експертиз, усі свідчення людей, які пережили Голодомор, і виніс вирок, Україна не потребує додаткового визнання",- наголосив Наливайченко.

За його словами, сторонами універсальної конвенції ООН 1948 року щодо запобігання і покарання за злочини геноциду є 143 країни, і всі ці країни, згідно з міжнародним правом, через механізм конвенції цей злочин уже визнали.

Віе нагадав, що Україна є стороною цієї конвенції від 1949 року.

"Після рішення суду і застосування на нашій території універсальної ООНівської конвенції про злочини геноциду і покарання за них, 143 держави є такими, що визнали злочин геноциду в нашій державі, в тому числі і Російська Федерація",- додав Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, 27 квітня 2010 року на засіданні ПАРЄ в Страсбурзі (Франція) Янукович виступив проти визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом, назвавши таке визначення неправильним і несправедливим.

Партія "Наша Україна" заявила, що відмова Януковича визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом є наругою над пам'яттю загиблих.

У 2006 році Рада визнала Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. У результаті Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, загинули від 3 до 7 млн людей.

Зазначимо, 27 листопада Україна та світ відзначають 77-мі роковини Голодомору.

Все про День вшанування жертв Голодомору читайте тут.

Читайте також:

Янукович не вважає Голодомор геноцидом українців

Литвин заперечив Януковичу: "геноцид був, повірте мені"

Аналітика по темі: КГБ проти Голодомору

Аналітика по темі: "А тени страшные – Украины, Кубани..."

Залиште свій коментар

Вибір редакції