У Києві горіла фабрика

У Києві було загашено пожежу на фетровій фабриці. Вогонь був настільки сильним, що пожежники не могли зайти до приміщення.

У понеділок близько 15-ї до Головного управління МНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у виробничій будівлі колишньої фетрової фабрики по вул. Бутлерова, 1, що в Дніпровському районі Києва.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, до місця пригоди відразу були направлені пожежні підрозділи з найближчих пожежних частин міста. На момент прибуття рятувальників, вогнем був охоплений практично весь другий поверх виробничої будівлі на площі близько 1000 квадратних метрів, що звідчило про пізнє повідомлення про пожежу. Як стало відомо вже потім, першим помітив пожежу водій, що проїжджав поруч з фабрикою та зателефонував на "01".

Вогонь був настільки сильним, що рятувальники спочатку не змогли зайти всередину приміщення. Полум’я виривалось практично з усіх вікон 2-го поверху будівлі. Основним завданням рятувальників було не допустити розповсюдження полум’я на інші поверхи. Пожежі було присвоєно підвищений ранг "Пожежа №2".

З’ясувалося, що горіли залишки фетру, будівельні відходи. Для гасіння пожежі довелося застосувати висотну техніку та пожежні драбини. Щоб загасити таку пожежу, довелося застосовувати 19 одиниць основної та спеціальної техніки. Зупинити поширення вогню вдалося лише о 16 год. 27 хвилин. Повністю ж ліквідували пожежу о 17 год. 56 хвилин.
Наразі остаточні причини пожежі встановлюються фахівцями дослідно-випробувальної лабораторії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: