Кириленко: в Україні діє підставна опозиція

Кириленко вважає, що опозиція в Україні є справжня і призначена. Призначена, на його думку, отримує від влади різні преференції.

В Україні зараз одночасно діє опозиція справжня і призначена. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко, перебуваючи у Львові.

Як повідомили у прес-службі партії, за словами Кириленка, "одні чомусь всюди отримують повне сприяння, а інші – піддаються переслідуванням".

Він зауважив, що нині опозиційних сил є достатньо багато, і вони самі повинні визначити, хто є лідером, а не Партія регіонів має призначити його.

Водночас Кириленко наголосив, що "з принципових питань має бути єдиний опозиційний кулак – у питанні захисту української мови, української державності, у питанні українсько-російських відносин, щоб це були рівноправні стосунки".

У прес-службі нагадали, що у Львівській, Тернопільській та Волинській областях на членів партії "За Україну!" чиниться тиск з вимогою відмовитися від участі у місцевих виборах під страхом звільнення з роботи.

Влада допомагає створити сильну опозицію в Україні, зокрема шукає їй лідера. Про це заявив нардеп від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"Ми зараз, зі свого боку, допомагаємо створити сильну опозицію. Але ось лідера не можемо знайти. Ну, хтось буде, обов'язково", - сказав політик.

Чечетов повідомив, що в сесійній залі вже є понад 300 голосів (на підтримку дій коаліції).

"Питання нарощування коаліції знято, сьогодні розмита межа між коаліцією і опозицією, оскільки є близько 300 голосів депутатів з різних політичних фракцій, які можуть приймати стратегічні і доленосні рішення для країни", - підкреслив політик.

Він зазначив, що більшість процес поповнення коаліції не контролює, "не веде і не цікавиться нею".

"Офіційно в нас є близько 270 голосів, тому можливість приймати будь-які рішення. Разом з тим, наші двері в коаліцію відкриті для бажаючих - просимо, якщо ви хочете виконувати програму президента", - додав Чечетов.

"Регіонал" розповів, що багато депутатів, зокрема з "БЮТ-Батьківщина", підходять до нього і зізнаються, що переходити в коаліцію не будуть, але будуть голосувати, як хоче більшість.

Читайте також:

Партія регіонів заявила, що у них є понад 300 голосів у Раді

Регіонали почали шукати опозиції лідера

За чотири роки в Україні на 20% поменшало прихильників демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: