СБУ вдруге допитала Турчинова

Вийшовши з приміщення СБУ, Турчинов повідомив журналістам, що слідчий задавав йому ті ж питання, що і під час його минулого відвідування СБУ.

Колишній перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов дав свідчення Службі безпеки України у кримінальній справі про присвоєння 11 тисяч кубометрів газу компанії RosUkrEnergo (Швейцарія).

Вийшовши з приміщення СБУ, Турчинов повідомив журналістам, що слідчий задавав йому ті ж питання, що і під час його минулого відвідування СБУ.

"Ті ж самі питання, які задавали і на минулому допиті. Вони стосуються незаконного присвоєння RosUkrEnergo газу", - сказав Турчинов.

Він зазначив, що оскільки слідчий задавав ті самі питання, що і минулого разу, його здивував виклик до СБУ і він не бачить інших мотивів його виклику, окрім як політичний тиск.

Турчинов підкреслив, що він здивований повідомленнями засобів масової інформації про невідомості його місцезнаходження.

Екс-перший віце-прем'єр повідомив, що в даний момент він займається підготовкою до місцевих виборів, і як тільки йому стало відомо, що слідчий СБУ хоче з ним поспілкуватися, він відразу ж направив за порядком свого представника і, перервавши відрядження, прибув на допит .

Турчинов додав, що його попередили про те, що у слідства може виникнути необхідність викликати його на допит ще раз 22 вересня.

Нагадаємо, 8 вересня Турчинов дав свідчення СБУ у кримінальній справі про законність розмитнення 11 мільярдів кубометрів транзитного газу в 2009 році, який належав компанії RosUkrEnergo.

23 червня СБУ затримала колишнього голову Державної митної служби Анатолія Макаренка, а 9 липня - колишнього першого заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка.

8 червня СБУ порушила справу за фактом розтрати службовцями "Нафтогазу" шляхом зловживання службовим становищем 11 мільярдів кубометрів транзитного газу вартістю 33,9 мільярда гривень, який належав компанії RosUkrEnergo.

8 червня Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма (Швеція) зобов'язав "Нафтогаз" повернути RosUkrEnergo 11 мільярдів кубометрів природного газу і надати додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 мільярда кубометрів в якості неустойки за порушення умов контракту.

Читайте також:

Турчинов знову прийшов на допит в СБУ

Голова СБУ: хай Турчинов скаже нам, де фізично знаходиться

Тимошенко: СБУ розшукує Турчинова і тероризує його родичів

ВідеоСБУ вдруге допитала Турчинова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: