Тимошенко зустріла нову партію "Таміфлю" в Дніпропетровську

Ліки проти свинячого грипу вперше прилетіли до Східної України. В аеропорт Дніпропетровська було доставлено партію зі 100 тисяч доз "Таміфлю".

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під час робочої поїздки до Дніпропетровської області зустріла літак із черговою партією препарату від грипу A/H1N1 "Таміфлю”.

100 тисяч упаковок препарату були доставлені в аеропорт Дніпропетровська зі швейцарського Базеля. Ліки будуть доправлені до лікарень східних регіонів країни.

Тимошенко нагадала, що наразі епідемія грипу пішла на спад, але Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує три хвилі епідемії. “І ми надійно і впевнено готуємо до цього країну, саме тому продовжуємо закуповувати препарат "Таміфлю”, - пояснила прем'єр.

Вона повідомила, що партія ліків, яка прибула до Дніпропетровська, як і попередні, закуплена за ціною 67 гривень за упаковку.  За словами Тимошенко, вже за тиждень в Україні буде створено незнижуваний запас "Таміфлю", який хворі зможуть безкоштовно отримувати у будь-якій лікарні країни.

"Наше завдання дуже просте: щоб ми були готові до будь-яких спалахів епідемії сезонного грипу, ГРВІ. Тому, незважаючи на те, що епідемія пішла на спад, і ми всі дуже щиро цьому радіємо, ми, все ж таки, незнижуваний запас готуємо у кожній лікарні... Ми будемо купувати "Таміфлю” до тих пір, поки повністю не забезпечимо лікарні незнижуваним запасом препарату”, - наголосила глава уряду.

Крім того, Тимошенко повідомила, що уряд продовжує закуповувати та розподіляти між лікарнями медичне обладнання, необхідне для лікування хворих з ускладненнями від грипу, зокрема, апарати штучної вентиляції легенів, бронхоскопи, рентген-апарати, а також автомобілі швидкої допомоги та реанімобілі. "Я думаю, що в Україні більше не буде проблем ні з ліками, ні з обладнанням”, - пообіцяла Тимошенко.

Також вона сказала, що у вівторок, 17 листопада, відбудеться перше засідання очолюваної нею комісії з розслідування корупційних дій при закупівлі медичного обладнання та ліків у 2007-2009 роках. Вона нагадала, що така комісія була створена у зв’язку з масштабними зловживаннями у сфері закупівлі лікарських засобів та обладнання.

"У зв’язку з епідемією, я персонально почала вести переговори з виробниками ліків і медичного обладнання, і я зрозуміла, що абсолютно неадекватні ціни були в попередні періоди, а зараз, коли я укладаю контракти, веду переговори, ціни іноді і в п’ять разів нижчі, і в три рази нижчі, ніж у попередні роки. От я хочу все це вивести на чисту воду”, - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, перша партія "Таміфлю" надійшла в аеропорт  "Бориспіль" вночі 2 листопада. Юлія Тимошенко зустріла 300 тисяч упаковок препарату.

4 листопада партію з 200 тисяч упаковок "Таміфлю" було доставлено до Львова. Всього Україна збирається отримати мільйон доз препарату, який використовується для лікування свинячого грипу.

Читайте також:

Виробник "Таміфлю" заробив на епідемії мільярд доларів

Хворі, які померли, почали приймати препарат "Таміфлю" запізно

ВООЗ: свинячий грип проходить без ускладнень і лікується без "Таміфлю"

ВідеоТимошенко зустріла нову партію "Таміфлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: