Колекцію Версаче продали за 7 мільйонів

Колекція предметів мистецтва відомого італійського модельєра Джанні Версаче, убитого в 1997 році, продана на лондонському аукціоні Sotheby's за 7 мільйонів 412 тисяч фунтів стерлінгів.

Виручена сума за колекцію предметів Версаче більш, ніж в три рази перевершує попередню оцінку фахівців аукціонного дому.

Торги продовжувалися в лондонській штаб-квартирі "Сотбіс" на вулиці Нью-Бонд стріт без малого 12 годин до пізнього вечора середи. У результаті було продано практично все з 545 виставлених на реалізацію лотів.

Серед них - картини старих європейських майстрів і художників 18-19 століть, твори знаменитих скульпторів і предмети меблів з обстановки вілли Фонтанелле на березі озера Комо в місті Мольтразіо на півночі Італії, де жив модельєр і де він похований.

Найдорожчими лотами продажів стали дві книжкові шафи початку 19 століть з дерева вишні, прикрашені позолотою. Вони пішли до нового власника за 601 і 481 тисяча фунтів при оцінці в 80-120 тисяч і 60-100 тисяч фунтів відповідно.

Авторські копії статуй старогрецьких героїв Крега і Дамоксена, створені на рубежі 18 і 19 століть італійським скульптором Антоніо Канової, були продані за 433 тисячі фунтів, перевершивши попередню оцінку в 20-40 тисяч фунтів більш ніж вдесятеро. Оригінали цих скульптур в даний час зберігаються у Ватикані.

Серед живописних робіт вище за інших була оцінена пара живописних копій картин із зображенням античних богів і героїв - Марса, Венери, Купідона, Олени і Паріса - пензлі художника Луїджі Фронджії.

Копії були зроблені ним з відомих робіт Жака-Луї Давида, які зараз знаходяться в брюссельському Королівському музеї витончених мистецтв і в паризькому Луврі. Картини, виставлені на торги як парний лот, пішли з молотка за 133 тисячі фунтів при оцінній ціні в 6-10 тисяч фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, колекція картин і скульптур Іва Сен-Лорана побила світовий рекорд ціни для приватної колекції. Вже під час першого дня аукціону вона досягла позначки у 206 млн євро. На розпродажі колекції картин і скульптур Іва Сен-Лорана було встановлено і цілу низку окремих світових рекордів за цінами на твори всвітових метрів.

Читайте також:

Предмети з колекції Версаче підуть з молотка

Про Луї Армстронга знімуть фільм

Арт-ярмарок TEFAF відкрився в голландському Маастріхті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: