Приватний музей купив манускрипт 13 століття

Приватний музей Пола Гетті в Лос-Анжелесі купив і виставив на публіку один з найдавніших манускриптів.

Приватний музей Пола Гетті в Лос-Анжелесі купив і виставив на публіку один з найдавніших середньовічних манускриптів - "Нортумберландський тваринний світ" (Northumberland Bestiary), який зараховують до ранніх британських готичних рукописів 13 століття. 

Це один з най унікальніших експонатів середньовічних рукописів і єдиний з раритетів такого рівня, який знаходиться у приватних руках. Манускрипт, що чудово зберігся, містить 112 кольорових ілюстрацій і описів як тих, що реально існували, так і вигаданих тварин, включаючи драконів і русалок.Це джерело, зокрема, дає ілюстроване середньовічне уявлення про те, як праотець Адам наділяв іменами тварин.

Керівництво музею утримується від розголошення вартості, за яку придбана готична енциклопедія. Експерти вважають, що вона обійшлася щонайменше в 20 мільйонів доларів. 

Унікальний манускрипт в минулі вихідні було виставлено на публічний огляд на два місяці, щоб потім відправитися в спеціальне сховище. Керівництво музею не повідомляє також, де було придбано манускрипт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: