Мусульманам заборонили займатися йогою

В Індонезії мусульманам заборонили займатися йогою.

Рада старійшин індонезійських ісламістів заборонила місцевим мусульманам займатися йогою, повідомляє британське видання The Daily Telegraph. На думку священнослужителів, індійська духовна практика може підірвати віру мусульман.

Як заявив представник Ради Маруф Амін, заняття йогою передбачають дотримання низки ритуалів індуїстів, таких як читання мантр і медитація. За словами Аміну, подібні заняття негативно можуть позначитися на міцності релігійних переконань мусульман.

Священнослужителі заявили, що мусульмани могли б займатися йогою тільки в тому випадку, якщо б не виконували пов'язаних з цією практикою релігійних обрядів і обмежувалися фізичними вправами. Про свій намір виступити з ініціативою про заборону занять йогою Рада заявила ще в листопаді 2008 року.

Для того, щоб ухвалити остаточне рішення, священнослужителі проводили бесіди з мусульманами, які практикують заняття йогою, а також відвідували спеціалізовані спортивні і зали і клуби. У Джакарті йога є однією з найпопулярніших практик для зняття стресу.

Вказівки Ради не є юридично обов'язковими, проте їх ігнорування вважається гріховним. Майже 90 відсотків населення Індонезії, яка офіційно вважається світською державою, є послідовниками ісламу. За статистикою 2008 року, в Індонезії проживає близько 235 мільйонів людей.

Читайте також:

Тиждень йоги відкрився в Нью-Делі 

Легка атлетика популярніша за футбол

Йога для обличчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: