Розпорядником похорон Япончика став один з головних мафіозі Росії

Траурний захід пройшов на Ваганьковському кладовищі.

У вівторок, 13 жовтня, в Москві відбулися похорони кримінального авторитету В'ячеслава Іванькова, відомого на прізвиськом Япончик. Траурний захід пройшов на Ваганьковському кладовищі. Розпорядником поховання виступив "злодій в законі" Аслан Усоян (кличка - Дід Хасан).

Джерело в правоохоронних органах столиці підтвердило інформацію про те, що Усоян, який вважається одним з головних мафіозі Росії, дійсно був присутній на кладовищі і керував церемонією похорону Япончика. "Хасана бачили оперативні співробітники, які забезпечують безпеку похорону", - розповіло джерело.

На один з вінків, покладених на могилу Іванькова, нанесений напис: "Дорогому братові від дідуся Хасана".

Замах на 69-річного В'ячеслава Іванькова було скоєно ввечері 28 липня 2009 року, коли він виходив з московського ресторану "Тайський слон". За версією слідства, снайпер вистрілив в авторитета з припаркованої неподалік від закладу "Газелі". Япончик отримав поранення в черевну порожнину і був госпіталізований в Боткінську лікарню, де переніс чотиригодинну операцію.

1 серпня поранений кримінальний авторитет був переведений з реанімаційної палати у звичайну, проте через кілька днів у нього розпочався перитоніт, і його знову прооперували. Поруч з Япончиком постійно знаходилися медики, він періодично приходив до тями, проте врятувати його життя фахівцям не вдалося. Іваньков помер вранці 9 жовтня в клініці на Каширському шосе.

12 жовтня Слідчий комітет при прокуратурі РФ назвав офіційну причину смерті Япончика. У ході судово-медичної експертизи було встановлено, що Іваньков помер у результаті вогнепального поранення в черевну порожнину, внаслідок чого розвинувся перитоніт. Тоді ж, 12 жовтня, "Газета" (GZT.RU) опублікувала матеріал, в якому говорилося, що снайпера, який стріляв в авторитета було допитано, а потім убито соратниками Япончика.

На думку слідчих, Япончик став жертвою зіткнення інтересів кримінальних угруповань. За однією з версій, Іваньков, який в останні роки постійно жив за кордоном, приїхав до Москви незадовго до замаху для того, щоб залагодити конфлікт, що спалахнув між представниками угрупувань, які контролюють гральний бізнес. За фактом нападу на кримінального авторитета розслідується кримінальна за статтями КК РФ "замах на вбивство" і "незаконний обіг зброї".

Як підкреслило джерело агентства в правоохоронних органах, смерть Япончика швидше за все не вплине на розстановку сил у кримінальному середовищі. "Япончика вбили не для того, щоб забрати в нього якісь сфери впливу, і навряд чи його смерть викличе переділ сфер впливу в кримінальному світі", - заявило джерело.

Читайте також:

Похорони Япончика охороняють міліцейські спецнази

Прокуратура: Япончик помер від перитоніту 

Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

На похорон Япончика зберуться кримінальні авторитети з усього світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: