Нунсівцю пропонували 10 мільйонів за перехід до Партії регіонів

Депутат від НУ-НС Олесь Доній стверджує, що йому пропонували гроші за членство у Партії регіонів.

Депутат від НУ-НС Олесь Доній стверджує, що йому двічі пропонували гроші за приєднання до Партії регіонів.

Про це він сказав американським урядовцям, перебуваючи у США в складі делегації депутатів, журналістів та представників недержавних організацій.

"Особисто мені двічі пропонували гроші. Один раз — за перехід до Партії регіонів — 10 мільйонів доларів. Останній раз пропонували 1 мільйон доларів і 20 тис. доларів утримання щомісячно", - зазначив Доній.

Він також заявив, що представники Партії регіонів "навчились красиво розповідати про впровадження в Україні стабільності та порядку".

"Як відомо, найбільша стабільність знаходиться на цвинтарі. Ми не хочемо, щоб у нас було як на цвинтарі. І хочемо на конкретних прикладах показати, що той режим, який встановлюється в Україні, режим бандократії, режим проросійської маріонеткової держави, - є небезпечним не тільки для України, але й для Європи і світу в цілому", - заявив Доній.

Нагадаємо, у січні партія "Народна самооборона" заявляла, що одержала попередження про підготовку замаху на депутатів  Олеся Донія та Володимира Ар'єва.

За їхніми даними, така інформація надійшла одному з депутатів від інформованого джерела з Партії регіонів. За даними цього джерела, життя депутатів оцінили в 10 тисяч доларів.

Читайте також:

Українці хочуть бути депутатами, щоб красти гроші з бюджету

В Україні стати депутатом можна за 2 тисячі доларів

У Києві стати депутатом можна за 50 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: