Сестра затриманого в Лівії українця: автомати були жартом

Дар'я Шадрова каже, що і сама сфотографувалася з автоматом заради забави.

Сестра затриманого в Лівії українця Максима Шадрова Дар'я пояснила обставини гучної фотосесії її брата з автоматами, через які в українцях і могли запідозрити снайперів.

Як пише "Сегодня", за її словами, Максим - юрист, який через брак грошей поїхав працювати кухарем до Лівії.

Влаштуватися йому допоміг їхній батько Олександр, який зараз також знаходиться серед затриманих українців.

Дар'я стверджує, що фото Максима з автоматами були жартом, він має інвалідність і навіть в армії не служив.

Брат і батько в полоні

"Батько працює за контрактом з російською нафтовою компанією в Лівії з 1999 року. Вся наша родина довго жила в Лівії разом з ним... Проте постійно ми живемо в Одесі", - розповіла Дар'я Шандрова.

Вона розповіла, що її брат Максим закінчив Одеську юридичну академію, спробував зробити кар'єру юриста. Але маленька зарплата і друге одруження змусили Максима виїхати з України.

"Батько допоміг Максиму влаштуватися на роботу на нафтовидобувному підприємстві в якості кухаря. Мій брат чудово готує, хоча і не закінчував кулінарного училища, тому працювати йому було легко, та й зарплата аж 2 тисячі доларів", - пояснила вона.

Чужі автомати

У липні Даша побувала в гостях у брата і батька. Під час її візиту і була зроблена сенсаційна фотосесія Максима з автоматом в руках, яку він повісив в "Однокласниках". Разом з Максимом зі зброєю сфотографувалася і Дар'я .

"Це була жартівлива фотосесія. У кожного араба вдома купа зброї. Їм автомати давала держава, і вони цим пишаються неймовірно. Коли ми були в офісі компанії, ми вирішили сфотографуватися з автоматами і патронами, які звалили в кімнаті лівійці - співробітники цієї фірми", - пояснила вона походження автоматів.

Твердження про те, що Максим міг влаштуватися найманцем у Лівії, Дар'я рішуче спростовує. Мовляв, у брата - 2 група інвалідності по серцевому захворюванню, в армії він не служив. З більшістю тих, кого захопили в полон, Дар'я знайома.

"Більшість з них пенсіонери, у тому числі і мій 59-річний батько. Всі вони - обслуговуючий персонал нафтової компанії. У понеділок дзвонив батько. Каже, що живуть вони в гуртожитку, їх не б'ють, годують нормально", - каже Дарина.

Полон у гуртожитку

Прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров каже, що 19 українців тримають у гуртожитку підприємства, де вони працювали, а ще троє - окремо, біля аеропорту "Мітіга". Двадцять третій полонений, якого звільнили, зараз у рідних в Тріполі.

Відомості про те, нібито у затриманих виявлені зброя і армійська форма, Дікусаров заперечує. Як і те, що вони в минулому були військовими фахівцями.

Нагадаємо, після того, як лівійські повстанці 21 серпня захопили столицю країни – Тріполі, вони оголосили про затримання "українських снайперів".

Пізніше з'ясувалося, що ці 23 людини, серед яких багато жінок та старих, були найняті російсько-лівійською нафтовою компанією Dakara і працювали кухарями та нафтовиками.

Читайте також:

Українці в Лівії досі сидять під арештом: подробиці про затриманих

Українські "снайпери" з Лівії були військовими і працювали на Росію

За порятунок українців у Лівії взялася зовнішня розвідка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: