У Москві зізналися, що від України в них шизофренія

Росіяни зізналися, що обожнюють Україну, але ніяк не можуть зрозуміти її та її політиків.

Побудові нормальних відносин України та Росії заважають фантазії про сусіда, що існують в обох країнах і викликають стан, схожий на шизофренічний.

Про це заявив член громадської палати РФ Максим Шевченко. "Ми не можемо зрозуміти досі, як українська еліта розуміє свою історію, свою країну. Існують настільки протилежні думки про себе", - сказав він.

Зокрема, він вважає незрозумілою мовну ситуацію в Україні. "Коли приїжджаєш - потрапляєш у шизофренічний стан. Всі з тобою говорять російською не з поваги до тебе, а просто так. Між собою говорять російською, ЗМІ беруть у політиків коментарі українською, а у простих людей - російською", - обурився він.

"Політики представляють інтереси різних бізнес-груп. Політичні відносини між Росією і Україною знаходяться в нерозвиненій формі через відсутність суб'єктності, а якщо вона є, як у випадку з прем'єром і президентом, ми бачимо ситуацію драматургії, як у повісті Гоголя", - також пожартував Шевченко.

"Існує купа історичної міфології. Коли приїжджаєш до Криму, бачиш цей "прагматизм" - маєтки на самому березі моря. Звичайно, в України свої закони, у нас таке заборонено", - також звернув увагу він.

"Це чиста прагматика - плюс чиста схоластика політична. Росія просто втомилася. Ми обожнюємо Україну. Але це нескінченний Сорочинський ярмарок, з яким іноді приємно, але складно мати відносини", - додав Шевченко.

Нагадаємо, напередодні МЗС Росії звинуватило президента Віктора Ющенка в підігріванні русофобії в Україні.

Таким чином російські дипломати відреагували на указ глави держави про додаткове вшанування українських визвольних рухів ХХ сторіччя.

Читайте також:

МЗС РФ: Ющенко утискає російськомовну більшість України

Ющенко наказав уряду гідно вшанувати ОУН і УПА

Всіх українців від 14 років вчитимуть націонал-патріотизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: