"Укрзалізниця" презентувала "е-квиток"

Коштує електронний квиток на 25 гривень дорожче за звичайний, а повернути його складніше, оскільки спочатку його треба обміняти в касі на звичайний.

"Укрзалізниця" офіційно презентувала електронний квиток. Такий вже діє з 20 жовтня у двох потягах за напрямком "Київ-Дніпропетровськ".

"У жовтні оформили 46 електронних квитків, з початку листопада - 20", - розповіла начальник управління Головного пасажирського управління Укрзалізниці Ніна Кострубіцька.

"Ці квитки будуть популярні, бо не треба стояти у черзі, клянчити у касира нижнє місце і обов'язково не біля туалету. Ви не залежите від людського фактору. Якщо такий квиток є, то ви обов'язково його оформите".

Коштує електронний квиток на 25 гривень дорожче за звичайний. А повернути його складніше, оскільки спочатку його треба обміняти в касі на звичайний. Є обмеження і щодо оформлення. Наприклад, за годину до відправлення електронні квитки не доступні.

Працівник "Укрзалізниці" продемонстрував оформлення квитка через інтернет. На сайті "е-квиток" ввів номер картки, заповнив поля. Після цього з'являється віртуальний квиток зі штрих кодом внизу. Вся процедура до роздруківки квитка займає 15 хвилин.

Із цим квитком пасажир може йти до потягу. Там спеціальним пристроєм провідник сканує і перевіряє дані. Усе робиться миттєво. Пасажиру після прибуття віддають звичайний квиток, бо електронний ще не узаконили, як документ.

З нового року залізничники обіцяють впровадити такі квитки на всі напрямки.

Читайте також:

Квиток на нижню полицю в потязі подорожчає

"Укрзалізниця" змінить систему бронювання квитків

"Укрзалізниця" ввела пасажирські потяги зі швидкістю 140 км/год

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: