В дев’яти областях України розпочалась епідемія грипу

На карантин закрито 163 школи і 7 дошкільних установ по всій Україні. Жодного летального випадку серед хворих наразі не зареєстровано.

Епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений в окремих адміністративних територіях дев'яти областей України, на карантин закрито 163 школи і 7 дитячих садків. Про це 3 грудня повідомив головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко.

Зокрема, епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ трохи перевищено в Криму (три адміністративні території), в Донецькій області (три адміністративні території), Житомирській області (дев'ять адміністративних територій), Запорізькій області (сім адміністративних територій), Кіровоградській (п'ять адміністративних територій), Луганській (чотири адміністративні території), Львівській області (сім адмінтериторій), Полтавській (17 адмінтериторій) і Чернівецькій (шість адмінтериторій).

В окремих школах у зв'язку з локальним підвищенням рівня захворюваності введені обмежувальні заходи. Зокрема, припинені заняття в Полтавській області - 44 школи, у Львівській - 25, в Дніпропетровській - 15, в Чернівецькій - 12, в Донецькій - 12, в Тернопільській - 7, в Запорізькій - 7, в Сумській - 12, в Харківській - 4, у Вінницькій - 4.

Всього в Україні введено обмежувальні заходи в 163 школах і 7 дитячих дошкільних установах.

Жодного летального випадку серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, зазначили в МОЗ.

Читайте також:

В Україні перенесли епідемію грипу на лютий

Львівщина наблизилася до епідемії ГРВІ

Лікарі: епідемія грипу в Україні почнеться у грудні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: