Янукович заявив, що покращення життя настане "через деякий час"

Президент Віктор Янукович наголосив, що реформи, які проводяться в Україні почнуть "працювати" через деякий час, оскільки усі потребують професійного підходу.

Розпочаті в Україні реформи розраховані не на тимчасовий ефект, вони мають на меті глибоку модернізацію держави, заявив президент Віктор Янукович.

"Тут швидкого позитивного результату не буває – як правило, реформи починають "працювати" через деякий час", – вважає він.

Віктор Янукович наголосив, що реформування країни потребує професіоналізму, системного підходу, і це не може відбутися миттєво.

"Все, що ми зараз розпочали робити в нашій державі, так чи інакше пов'язане з нашим майбутнім. І якщо ми не будемо модернізувати всі сфери нашого життя, модернізувати нашу країну – за нас ніхто цього не зробить", – підкреслив глава держави.

Водночас президент зазначив, що вже проводиться адміністративна реформа на центральному рівні, на черзі реформа місцевої влади, триває здійснення регуляторної реформи, яка значно спрощує умови ведення підприємницької діяльності.

"Попереду такі досить болючі реформи, як пенсійна, земельна, реформа охорони здоров'я, освіти, житлово-комунального господарства. Всі ці реформи потребують часу та обережного, виваженого підходу", – наголосив Янукович.

Президент також підкреслив, що всі реформи, а до кінця року вони охоплять 21 напрям життєдіяльності України, тісно пов'язані між собою, відтак "більшість із них будуть працювати, якщо ми підійдемо до них системно і комплексно".

Читайте також:

Янукович: думка західників політиків не вплине на справу Тимошенко

Янукович: майбутнє України - в ЄС

Янукович планує продовжити реформувати податкову систему

Янукович готує Україну до подорожчання газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: