Ющенко віддав свого "останнього мужика" в школу

Онук Віктора Ющенка пішов до першого класу елітного ліцею №100 в Києві. "Він у нас гуманітарієм все одно не буде, він у нас дуже технічний", - зізнався колишній президент.

Екс-президент України Віктор Ющенко зранку побував на лінійці у елітному - 100-му київському ліцеї, де до першого класу пішов його онук Віктор. До речі, навчатиметься Віктор-молодший буде у 1-А класі, разом з дочкою нардепа Анатолія Гриценка – Анею.

Урочиста лінійка відбувалася не на дворі, а в актовому залі.

"Сьогодні останнього мужика свого роду, нині живущого, віддаємо до першого класу", - сказав колишній президент зі сцени.

Щоправда, Віктор-молодший трохи губився на публіці. Йому надали право прочитати віршик зі сцени, але він на першому ж рядочку запнувся.

Мама Віталіна та Віктор Андрійович, які сиділи в перших рядах, підбадьорювали хлопчика, як могли - дідусь навіть проговорював пошепки слова і робив знаки руками, та хлопчик все одно дуже соромився.

"Та він у нас гуманітарієм все одно не буде, він у нас дуже технічний, це дівчата у нас гуманітарні", - пізніше сказав ТСН.ua Віктор Ющенка, ніби виправдовуючи малюка.

Від початку лінійки маленького Вітю оточили фотографи, від яких він не знав куди сховатися і навіть забрався з ногами на стілець.

Наприкінці лінійки Віктор-молодший разом з Анею Гриценко дали перший дзвоник. Після чого онук, а також онучка Віктора Андрійовича – Домініка-Ярина, яка також навчається в 100-му ліцеї, підбігли до дідуся і обійняли. Потім сором'язливий Вітя пішов на свій перший урок, а Домінічка, як її лагідно називає дідусь, не відпускала з обійм Ющенка.

"Я дуже сентиментальний, знаєте, пече трошки, - поділився відчуттями з ТСН.ua після лінійки Віктор Ющенко. - Знаєте, дивлюся на онука – він ще не розуміє, куди він пішов і яка доля з сьогоднішнього дня у нього. Він дуже гарний хлопчик, дуже серйозний, він може такі чудеса розповісти. Дуже цікава людина".

Потім Ющенко зізнався, що ввечорі планує відзначити свято першого дзвоника "десь поза хатою".
"Будемо в ресторані, але це не Київ", - зазначив екс-президент.

У екс-міністра економіки Анатолія Кінаха програма на вечір майже аналогічна: щоправда, як він зізнався ТСН.ua, спочатку планує перевірити ступінь підготовки дочки Софійки до школи.
«А потім – звичайно, завіємось кудись, відсвяткуємо», - посміхнувся Кінах.

Детальний репортаж про те, як відбувався перший дзвоник для VIP-дітей читайте незабаром на ТСН.ua.

Читайте також:

Ющенко з дружиною нарешті переїжджають з держдачі в Конча-Заспі

Ющенко: хай жінка забавляється, але самі великі справи роблять чоловіки

Януковича в школі била вчителька, а Тимошенко важко давалася українська мова

Ляшка вигнали зі школи і побили за хліб, а Томенка вчителька "рятувала" від уколів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: