Астрономи вирахували родовід Чумацького шляху

Зірка в сузір'ї Скульптора за хімічним складом схожа на найперші зірки Чумацького шляху, що підтверджує гіпотезу про походження нашої Галактики з "цеглинок" - карликових галактик.

Вчені підтвердили гіпотезу про походження нашої Галактики з "цеглинок" - карликових галактик, тим самим, знайшовши відсутню ланку в родоводі Чумацького шляху.

Передбачається, що Чумацький шлях і подібні до нього великі спіральні галактики виникли з безлічі карликових галактик, що утворилися на ранніх етапах життя Всесвіту.

Проте до недавніх часів астрономи не могли знайти подібні зірки в карликових галактиках Чумацького шляху. Але нещодавно фахівці Європейської південної обсерваторії, повідомили про відкриття в галактиках сузір'їв Печі, Скульптора, Секстант і Кіля таких зірок.

На думку дослідників, це вказує на правильність уявлень про те, що Чумацький шлях утворився, поглинаючи карликові галактики.

Нагадаємо, раніше дослідники довели, що магнітне поле в центрі Чумацького Шляху в 10 разів сильніше, ніж в іншій галактиці.

Це відкриття - досить суттєве, оскільки воно робить доступним для вчених низьку межу магнітного поля - важливий фактор в обчисленні цілого діапазону астрономічних величин.

Читайте також:

Поблизу Чумацького Шляху відбувається зіткнення стародавніх галактик

Вчені знайшли другу частину Чумацького шляху

Астрономи сфотографували найбільшу космічну аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: