Українець підняв трубу вагою 1022 кг

Досягнення силача з Донецької області Дмитра Халаджі незабаром внесуть до Книги рекордів Гіннеса.

Новий рекорд встановив силач з Донецької області Дмитро Халаджі. Цей рекорд полягає в тому, що він підняв трубу вагою 1022 кілограми, і це досягнення незабаром внесуть до Книги рекордів Гіннеса. 

З першої спроби труба вагою 860 кг піддалася, як здалося, без особливих зусиль. Але Халаджі цього було мало: він попросив, щоб в неї поклали додатковий вантаж. І після цього вага снаряда, який належало підняти богатиреві, стала рекордною - 1022 кг. 

Труба, яку відірвав від землі Дмитро Халаджі, була діаметром 1,22 метри, товщина стінки - 29 мм, вага - 860 кг. Решту ваги давали гирі. 

Для досягнення цього результату богатирю знадобилося лише 1,5 місяця тренувань. Сам український богатир впевнений, що це зовсім не межа людських можливостей. 

До цього рекорд вже понад 300 років належав британцю Томмі Тофіану. Він на лондонській площі підняв 3 бочки з водою вагою 800 кг. 

Нагадаємо, що ім'я донбасівського грека Дмитра Халаджі було занесено в Книгу рекордів Гіннеса і раніше. Йому вдалося підняти вагу 151 кг одним мізинцем правої руки. Рекорд зареєстрований офіційно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: