Богатирьова через свинячий грип стала менше цілуватися

Секретар Ради національної безпеки і оборони сама обмежила кількість рукостискань і поцілунків і всім депутатам радить зробити те ж.

Раїса Богатирьова, секретар Ради національної безпеки і оборони, заявила про те, що вона скоротила кількість поцілунків і рукостискань у зв’язку з епідемією грипу.

"Я скоротила кількість рукостискань. Я майже намагаюся відійти від поцілунків. Я безумовно не збираюся збирати велику кількість людей. І це раджу робити своїм близьким і рідним", - сказала Богатирьова.

Вона також розкритикувала депутатів Верховної Ради за те, що вони політизують процес боротьби з грипом.

"Не треба цілуватися, тиснути один одному руки. Про це говорить весь світ. Подивіться на нашу Верховну Раду.

Заходять, цілуються зі всіма, вітаються. З екранів телевізорів включають свою "пральну машину", обливають один іншого брудом і змагаються хто дає кращі поради, як лікуватися від грипу", - сказала Богатирьова.

При цьому вона додала, що необхідно розробити чіткі заходи з протидії грипу і підкреслила, що єдиною ефективною мірою проти грипу є вакцинація.

Нагадаємо, Богатирьова виступає за введення надзвичайного стану у зв’язку з епідемією грипу.

Можливість введення надзвичайного стану не відкидають і в Секретаріаті президента. Заступник глави СП Ігор Попов не виключає навіть переносу президентських виборів у разі, якщо уряду не вдасться взяти під контроль ситуацію з епідемією грипу.

Читайте також:

РНБО вирішить подальшу долю карантину в Україні

У Ющенка заявили, що епідемії свинячого грипу в країні немає

РНБО: Україні потрібен надзвичайний стан

Померлі хворі почали приймати препарат "Таміфлю" запізно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: