ПР погрожує віддати Януковичу пряме правління Україною

Партія регіонів заявила про намір ввести пряме президентське правління в Україні в разі, якщо опозиція не піде на компроміси з владою та не розблокує роботу ВР.

У Партії регіонів допускають введення в Україні прямого президентського правління, в результаті якого вся повнота влади може зосередитися в руках Віктора Януковича.

Про це заявив лідер фракції ПР у Верховній раді Олександр Єфремов. Такі наміри він пояснив неконструктивними, на його переконання, діями опозиції. "Невелика група представників опозиції ніякого компромісу не шукає. Я поставив їм просте запитання: якщо ми внесемо до порядку денного ваші питання, і за них не проголосує зал, що ви будете робити? Вони відповідають: ми будемо блокувати", - сказав він.

"Це прямий шлях до президентської системи правління. Якщо опозиція і далі буде рухатися в цьому напрямку, авторитет Ради буде падати, і не залишається нічого, крім як ввести пряме президентське правління. Самі ж люди будуть про це просити", - пригрозив опозиціонерам Єфремов.

За словами регіонала, для опозиціонерів "не головне розгляд законопроектів, головне - виконати вказівку свого лідера, який бореться за владу в державі, і якого крім влади нічого не цікавить". "Така позиція має все менше прихильників у БЮТ. Блокують Раду лише ті тридцять осіб, яким погрожують невключенням до списків на наступні вибори", - заявив він.

Також Єфремов зазначив, що "ціна на газ підвищена в результаті підписання Тимошенко меморандуму з МВФ, в якому вона зобов'язалася це зробити".

"А ми, як правонаступники попередньої влади, зобов'язані виконувати дані обіцянки. Наш уряд запровадив цілу низку компенсаторів з тарифного питання. Ми до мінімуму звели процедуру видачі субсидій", - сказав регіонал.

"До того ж, уряд офіційно заявив, що підвищення цін на послуги ЖКГ у цьому році не буде. А опозиція безграмотно виписує документ, який пропонує ввести мораторій. Мораторій на що?", - зазначив він.

Нагадаємо, минулого тижня опозиціонери від фракції "БЮТ-Батьківщина" заблокували роботу парламенту.

Блокування стало наслідком відмови парламенту ухвалити законопроекти про мораторій на підвищення цін на газ і житлово-комунальних тарифів в Україні.

Читайте також:

Азаров звільнить міністрів, які братимуть участь у виборах

Азаров: за два роки від опозиції в Україні нічого не залишиться

Янукович розраховує в 2013 році головувати в ОБСЄ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: