Тимошенко назвала скасування політреформи початком ГКЧП

Лідер БЮТ назвала "макіївським маріонеткою" главу Конституційного суду, який оприлюднив рішення про визнання політреформи незаконною.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко назвала "українським ГКЧП" рішення Конституційного суду про скасування політреформи і повернення до редакції Конституції 1996 року.

"Голова Конституційного суду, макіївський маріонетка сьогодні зачитав рішення про початок українського ГКЧП", - заявила вона.

"З цієї хвилини Україна дійсно стала новою, а точніше - іншою", - зазначила Тимошенко.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною політреформу 2004 року, яка встановила в Україні парламентсько-президентську форму правління, урізавши повноваження президента. Відповідний вердит оголосив глава КС, уродженець Макіївки Анатолій Головін.

Раніше Віктор Янукович заявляв про необхідність внесення змін до Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Тепер долю змін до Конституції має вирішити Верховна рада, який для цього знадобиться не менше 300 депутатів. У Партії регіонів кажуть, що вже заручилися підтримкою достатньої кількості нардепів, щоб закріпити повернення до Конституції 1996 року.

Детально про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

Читайте  про скасування політреформи:

Любовь и ястребы

Елбасы Янукович

Близорукость на Банковой

Читайте також:

Партія регіонів назбирала 300 депутатів, щоб переписати Конституцію

Опозиція: Конституційний суд скасував політреформу 2004 року

Партія регіонів визнала, що у 2004 році підтримала політреформу помилково

ВідеоТимошенко назвала скасування політреформи початком ГКЧП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: