У Києві вода з крана запахне рибою

У київських річках масово вимирає риба, тому, щоб уникнути погіршення якості питної води, необхідно, щоб міська влада виділила 47 млн 160 тис.грн на очищення.

У Києві очікується погіршення якості питної води у столиці через масове вимирання риби в Дніпрі та Десні.

"Київводоканал" уже попередив, що питна вода буде із запахом риби, і просить міську владу терміново виділити кошти на системи очищення.

Про це йдеться на офіційному сайті "Київводоканалу".
Через надмірні морози цієї зими на водоймищах утворився грубий шар криги, який ускладнює проникнення кисню, життєво необхідного для риб та річкового планктону.

За таких умов на середину лютого вже спостерігається масове вимирання риби у річищах Дніпра та Десни вище київського водозабору. Це неминуче призводить до погіршення якості джерел водопостачання.

На Дніпровській та Деснянській водоочисних станціях за проектом не передбачена стадія дезодорації води (нейтралізація невластивих запахів). "Єдиним способом запобігти подальшому погіршенню якості питної води є оптимізація процесу водоочищення із застосуванням спеціальних коагулянтів, флокулянтів та сорбентів", - вважають у "Київводоканалі".

Керівництво підприємства звернулося до КМДА та компетентних державних установ з проханням про екстрене виділення коштів у сумі 47 млн 160 тис.грн задля поповнення запасів коагулянтів та активованого вугілля, а також придбання комплексу обладнання для його дозування.

Читайте також:

Навесні Києву загрожує рекордне за останні роки підтоплення

Житомиру загрожує техногенна катастрофа

У Києві заборонили зимову риболовлю

Черновецький: поки я мер, вода у киян буде цілодобово

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: