У Росії символи України назвали "рекламою імбецилів та регресу"

Відомий російський дизайнер Артемій Лєбєдєв нещадно розкритикував кампанію з покращення іміджу України.

Персонажі Спритко та Гарнюня, покликані символізувати бренд "Україна" та створювати позитивний імідж держави за кордоном, мають яскраво виражені ознаки розумової відсталості.

До такого висновку дійшов відомий російський дизайнер Артемій Лєбєдєв, проаналізувавши образи, створені компанією CFC Consulting на замовлення українського уряду.

Лєбєдєв вказує на те, як намальовані очі персонажів: "Уся справа в розташуванні райдужної оболонки на очному яблуці. У нормальної здорової людини райдужка прикривається верхньою повікою до верху зіниці, а від низу райдужки до нижньої повіки видно білкову оболонку".

"Наші персонажики… мають явні симптоми розумової відсталості. У них нижня повіка прикриває райдужку, а згори видно склеру. Будь-який охочий запрошується подивитися в дзеркало, підвівши голову і розширивши очі (щоб задралися верхні повіки) - у відображенні з'явиться даун", - пише дизайнер на своїй інтернет-сторінці.

Лєбєдєв також нещадно розкритикував логотип кампанії з покращення іміджу України.

"Промовчимо про заголовні літери і у**анський шрифт. Не обговорюватимемо дешевий фотошопний ефект руху. Залишимо за рамками критики національні візерунки, які на**й не встромилися у літерах "INE". Який рух ми тут бачимо? Ліворуч - це назад. Тобто, мало того, що намальовані імбецили, так ще й рекламується регрес", - додав дизайнер.

Як повідомлялося, днями в українському МЗС представили нову стратегію позиціонування України за кордоном. Символами бренду "Україна" стали намальовані в жанрі аніме дівчинка Гарнюня і хлопчик Спритко. Цей креатив обійшовся бюджету у 100 тисяч доларів.

Аналітика по темі:

Гарнюня и Спрытко против бигмака и Диснейленда

Читайте також:

Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Експерти: талісмани Євро-2012 — дауни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: