Янукович підписав закон про пенсійну реформу

Віктор Янукович підписав закон про пенсійну реформу, а отже, з 1 жовтня вона набуде чинності.

Президент Віктор Янукович підписав закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" був прийнятий Верховною радою 8 липня цього року за ініціативи Кабінету міністрів України.

За прийняття зазначеного закону проголосували 248 народних депутатів України.

Крім терміну набуття чинності, 1 жовтня 2011, Рада уточнила в законі ще 3 положення.

Зокрема, парламент вилучив з нього норму про проведення з 1 січня 2012 року перерахунку пенсій із застосуванням показників середньої заробітної плати за 2006-2008 роки із застосуванням такого показника за 2009 рік.

Також Рада уточнила, що чоловіки, котрі досягли 62-річного віку і які перебувають на державній, дипломатичній службі чи службі в органах місцевого самоврядування, які отримали на день набуття законом чинності право працювати на займаних посадах після досягнення ними пенсійного віку, зберігають це право.

Парламент також вилучив із закону норму, за якою Пенсійний фонд належав до фінансових установ, зберігши за ним статус органу виконавчої влади.

Як повідомлялося раніше, 8 липня Рада прийняла закон про пенсійну реформу, підвищивши пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років зі щорічним збільшенням його на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

Читайте також:

Рада ухвалила пенсійну реформу

В законопроект про пенсійну реформу внесли близько тисячі правок

МВФ задоволений пенсійною реформою в Україні

В Україні кількість пенсіонерів зрівнялася з кількістю працюючих

Янукович вважає, що на одного пенсіонера має припадати 3 робітника

Депутати погодилися підвищити пенсійний вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: