Янукович розповів, як правильно підходити до жінок

Президент, розповідаючи про програму реформ, зауважив, що економіка - "чутлива жінка, до якої не можна підходити просто так, без розуму".

Президент Віктор Янукович  наступного тижня оприлюднить концепцію економічних реформ. Про це глава держави повідомив на засіданні Ради регіонів, яке проходить у Львові 27 травня.

"Економіка – це така чутлива жінка, до якої не можна підходити просто так, без розуму", - зауважив президент і уточнив, що йдеться про системний підхід у проведенні економічних реформ, що, як підтверджує досвід, завжди приносило успіх.

"Вже на наступному тижні я буду проголошувати концепцію економічних реформ", - додав він.

Він підкреслив, що до реалізації реформ будуть залучені всі громадяни, які матимуть бажання і професіоналізм, знайдуть собі місце у виконанні цієї програми. "Ця програма відповідатиме вимогам часу і, безумовно, буде дивитися у майбутнє", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пообіцяв у червні оприлюднити концепцію реформування України.

Глава держави підкреслив, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Читайте також:

Янукович зізнався, що в дитинстві був дуже ласкавим

Реформи Януковича пересварять коаліцію

У Львові Януковичу подарували тільник

ВідеоЯнукович розповів, як правильно підходити до жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: