Янукович скоротив кількість міністерств

Янукович розписав адмінреформу: кількість міністерств скорочено з 20 до 16. Скорочується також з 26 до 17 кількість членів уряду, а кількість співробітників Кабміну планується скоротити удвічі.

Президент Віктор Янукович скоротив кількість міністерств з 20 до 16. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента. Текст указу на офіційному сайті президента наразі відсутній.

"Президент України дав старт першому етапу адмінреформи, яка стане важливою складовою загальноадміністративної реформи. Зі 112 органів центральної виконавчої влади створено 63. З них 16 міністерств".

Окрім цього, створено 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій. При цьому визначається 6 типів центральних органів виконавчої влади: міністерство, служба, інспекція, агентство, незалежні регулювальники і органи із спеціальним статусом.

Крім цього, президент рекомендував реформувати Кабінет міністрів у частині уряду і у частині секретаріату Кабміну. Зокрема, скорочується з 26 до 17 кількість членів уряду, а кількість співробітників Кабміну планується скоротити удвічі.

Також планується змінити систему управління міністерствами - у міністра залишиться 2 заступники з політичним статусом.

Крім цього, Янукович ініціює реформування державної служби і має намір запропонувати Верховній Раді проекти законів про державну службу, про центральні органи виконавчої влади, про національних регулювальників, а також зміни до закону про Кабмін.

Як повідомлялося, раніше глава Головного управління державної служби України Тимофій Мотренко заявив, що чисельний склад Кабінету міністрів передбачається скоротити у півтора рази - до 16.

Тим часом, заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман прогнозує, що в результаті реформування Кабінету міністрів до його складу увійдуть жінки.

За словами Герман, про необхідність включень жінок до складу Кабміну на засіданні комітету з економічних реформ говорив президент Віктор Янукович. "Жінки (увійдуть) обов'язково, це говорив і прем'єр-міністр", - сказала вона.

При цьому Герман не уточнила можливі кандидатури, які можуть увійти до складу уряду.

Читайте також:

Янукович звільнив "ющенківських" генералів

Кучма: до Януковича Україна йшла кудись не туди

Янукович взявся за пенсійну реформу

ВідеоЯнукович скоротив кількість міністерств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: