Життя українців буде дуже "солодким"

Мінагропрод прогнозує, що в Україні виникне надлишок цукру.

Виробництво цукру в Україні в новому маркетинговому році (з вересня 2011р по серпень 2012р) становитиме 2,1-2,2 млн тонн, прогнозує Міністерство аграрної політики і продовольства.

"Це на 100% забезпечить внутрішні потреби. Будемо мати певний профіцит", - сказав міністр Микола Присяжнюк на прес-конференції в Києві в четвер.

За його словами, Аграрний фонд по форвардних закупівлях придбав 100 тис. тонн цукру і планує купити ще близько 50-70 тис. тонн, щоб не допустити обвалу цін на ринку.

Присяжнюк зазначив, що в умовах профіциту ставиться завдання відкривати зовнішні ринки для українського цукру і нарощувати його переробку в біопаливо.

Міністр також зазначив, що Україна ставить завдання до 2016 року збільшити посіви під цукровим буряком до 0,9 млн га порівняно з 0,55 млн га в цьому році.

Він уточнив, що урожай цукрових буряків в 2011 році, за прогнозами міністерства, збільшиться на 20,4% - до 16,5 млн тонн.

Нагадаємо, українські цукрові заводи в 2010 році виробили 1,54 млн тонн бурякового цукру, що на 21,7% більше, ніж у 2009 році.

Читайте також:

Експерти прогнозують, що з цукром у поточному році проблем не буде

Азаров запасається цукром

Ціни на цукор у світі встановили рекорд

Українські аграрії можуть нажитися на світовій продовольчій кризі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: