У Женевській опері покажуть порнофільм

Швейцарія в очікуванні скандальної постановки режисера Олів'є Пі "Лулу": дітям до 16 вхід не рекомендовано.

Знаменита Женевська опера під час однієї зі своїх нових постановок, опери Альбана Берга "Лулу", продемонструє на великому екрані порнофільм.

Вхід на постановку французького режисера Олів'є Пі дітям до 16 років не заборонений, але настійно не рекомендований. За режисерським задумом, під час спектаклю буде показане справжнє порно.

Відвідувачі, які побували на репетиціях, розповіли, що "зображення буде трохи розмито, але все дуже добре видно".

Театр поширив серед журналістів і утримувачів абонементів повідомлення, в якому йдеться, що порнофільм показуватимуть "для передачі намірів композитора і його натхненника Франка Ведекінда" (у основі сюжету "Лулу" лежать твори Ведекінда).

Прем'єра спектаклю відбудеться 4 лютого. Зазначимо, що це вже другий подібний випадок за всю історію театру. У сезоні 2005-2006 Олів'є Пі поставив свою версію "Танхаузера" Вагнера - тоді на сцені займалися сексом двоє симпатичних – і абсолютно голих - молодих людей, професійних порноакторів. Щоправда, згадують у театрі, в той момент на сцені було багато народу, так що це не так впадало в очі.

Женева була тоді приголомшена і розділилася на два табори: за Пі (під гаслом "свободу творчості") і проти ("геть непристойність з оперної сцени").

Австрійський композитор Альбан Берг написав "Лулу" в 1935 році, останньому році свого життя, узявши за літературну основу дилогію німецького письменника Франка Ведекінда. До цього вже з'явилася кіноверсія "Лулу" - фільм "Ящик пандори" (1929) Г.В. Пабста з неперевершеною Луїзою Брукс в головній ролі.

Читайте також:

Творці South Park виходять на Бродвей з провокаційним мюзиклом

Порнофільм у центрі Москви продемонстрували чеченські хакери

Готується порнографічна пародія на фільм "Аватар"

У Лас-Вегасі вручили "Порно-Оскарів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: